Wpis z mikrobloga

@parachutes: Jeszcze raz ktoś mnie o to spyta to zabiję... :<

Nie, nie popieram go. Wręcz go nie lubię. Denerwuje mnie. Uważam, że ktoś taki jak on, reprezentujący w Sejmie środowiska gejowskie to porażka.

Wystarczy? :P
@Shepard: Nie banuj mnie! ;)

Tak na serio to współczuję trochę gejom. Jeśli walczą o ich prawa takie osobistości w sejmie jak Biedroń i Kaczyński to trochę mnie nie dziwi skąd się bierze tyle nietolerancji w prymitywnym społeczeństwie.

A wracając do tematu to debata była całkiem ciekawa. Tylko osoby, z którymi się zgadzam wypadły dużo słabiej niż te, z którymi się nie zgadzam. Oglądał ktoś?
@parachutes: Sugerujesz, że Kaczyński jest gejem? ;)

Ale to fakt - niestety twarzą polskiego ruchu LGBT są ludzie pokroju Biedronia czy kiedyś Niemca, którzy zwyczajnie robią więcej złego niż dobrego. I to nie jest tylko moja opinia, bo wiele homoseksualnych osób tak uważa.
@parachutes: Dużo gorzej? Kto wypadl lepiej? Niesiolowski twierdzący, że pieniądze wydawane na Kościól są najbardzie racjonalnymi wydatkami w kraju, bo to pieniądze na moralność, a nie ma innej moralności niż katolicka? A może Cymański, który skakal po fotelu, wymachiwal dlońmi i jak zawsze byl spokojny i dowcipny tak teraz kipial #!$%@? jak nigdy.

Leszczyński zaskakuje mnie ostatnio bardzo pozytywnie. Myślalem, że to typowy celebryta, który chce się wybić, ale to kolejna
@Shepard: Raczej aż tak wysoko Tymochowicza. Z resztą na stronie tvp powinien już być dzisiejszy program. Ogólnie dyskusja ciekawa więc warto obejrzeć (chociaż nowego z niej wiele się nie dowiesz) i samemu ocenić, czy Biedroń w tym wystąpieniu jakoś odstępowal od poziomu, który zazwyczaj prezentują poslowie?
@Ryu: O, dopiero przeczytałem Twoją wyższą wypowiedź (tą dłuższą). Moim zdaniem Cymański jest lepiej przygotowany do dyskusji niż Środa i Biedroń razem wzięci. Mimo, że argumenty są po ich stronie. Lepiej kąsa, potrafi zaakcentować najważniejszą myśl i wykorzystuje każdy błąd osoby, z którą polemizuje.
@parachutes: Faktycznie lepiej ich lapal, ale po prostu nigdy go nie widzialem tak wkurzonym jak w tym programie. A u Środy wlaśnie najbardziej podobala mi się ta ostatnia spokojna wypowiedź o tym jak rozumie się neutralność państwa.