Wpis z mikrobloga

Witam Mirki,

Szukam klawiatury, która nie będzie tak ciulata jak moja aktualna (Logitech Ultra X Media)- poniżej zdjęcie tego shitu.

Interesuje mnie coś małego, zgrabnego, z płaskimi klawiszami, może mieć kabel.

Wygodnie pisze mi się na klawiaturach jak w notebookach VAIO i MacBook- dużą zaletą są małe szczeliny przy klawiszach i rozstaw klawiszy- i takie coś by mi odpowiadało (jeśli ktoś poleca jakąś dobrą).

Czy coś takiego będzie dobre: LOGITECH Wireless Keyboard K360 ? Ma ktoś, poleca? Nie chcę przekroczyć za bardzo100zł w sumie.

Aktualna doprowadza mnie codziennie do #!$%@?, z każdym dniem coraz bardziej. Pisało się na niej dobrze przez jakieś 2tygodnie, później klawisze zaczęły się 'wbijać' i nie odskakiwały z powrotem. Klawiatura ma chyba 3 lata. Nie działają mi [C] [R] [M] i [P].

#kiciochpyta #komputery #pytaniedoeksperta
Pobierz Traviu - Witam Mirki,



Szukam klawiatury, która nie będzie tak ciulata jak moja akt...
źródło: comment_siEnXvwpcrdLfR4jLEcJ191xwVzK7Szh.jpg
  • 9
@Traviu: nie miałem jej, ale szczerze mówiąc klawiatura to klawiatura, ja mam klawiature za 20zł i śmiga, aż miło, a logitecha powinna chodzić pięknie, jedyne co może być nie wygodne to układ klawiszy, ale parę dni, z klawiaturą i się przyzwyczaisz.

Też mam taką landare jak ty i trochę mnie wkurza i chyba kupie to co ci wysłałem jak będzie mnie stać.
@bleki: Nie ma żadnego problemy z tym, że klawisze się blokują albo coś? Nie wiem jak jest zbudowana moja, a jak ta k360, ale mam nadzieję, że nie będzie taki problemów.

Jak nikt nic nie poleci innego to chyba się na nią zdecyduję.
@Traviu: Mam K360 od dwóch albo trzech lat i w sumie jestem zadowolony. Chociaż jak zajrzałem pod klapkę baterii to siedzą tam nadal, te które były załączone z klawiaturą, więc zaczynam powątpiewać czy faktycznie mam ją 2 lata. Chyba jest coraz gorzej z moją pamięcią.

Wracając do klawiatury to sam pewnie bym jej nie kupił, bo nie jest to klasyczny układ i pewnie nie przyszyło by mi do głowy żeby się