Wpis z mikrobloga

Co ja #!$%@?łem :D Czytam sobie teraz wpis @Maxoss http://www.wykop.pl/wpis/7483012/coolstory-fail-przegryw-jaka-wtopa-jakis-czas-temu/

Z którego się dowiedziałem, że istnieje na facebooku folder "inne" w wiadomościach :D No to wbijam na facebunia do tego folderu, a tu wiadomość od kobity, która reprezentuje jakieś wydawnictwo, że znalazła moją prace inż. na stronie polibudy i chcą ją wydać :D Tylko, że wiadomośc jest z lipca 2013 r. :D :D #przegryw ze mnie co? :D

#coolstory #fail #przegryw
  • 7
@oliwin: to wszystko zależy kiedy obronił dyplom, jakiś rok/dwa lata temu zmieniły się przepisy i od tej pory wszystko co zrobisz w ramach pracy inżynierskiej/magisterskiej należy do Ciebie. Wcześniej cokolwiek byś nie zrobił to właścicielem była uczelnia - przez jakiś czas, no chyba że pracę opublikowała. Uczelnie więc często prewencyjnie publikowały/ udostępniały prace poprzez internet.
@fristajl: Sprawdziłem swoje i znalazłem jedną niepokojącą wiadomość napisaną po niemiecku: Cześć Tomek, Zapraszam do mojego mieszkania na wieczór. Będziemy rozmawiać wspólnie, pić i grać Gesellschaftespiel. Przynoszą ci napoje, które można pić, lub przekąskę. Początek działania jest dziś na 19 zegar. Moje mieszkanie, Strasulder pierścień 49, 4 GW w lewo. Napisane 21 stycznia 2012 0__o"
@oliwin: z jakiej paki? przecie z AGH też jest uczelnią publiczną i przepisy związane z uczelniami wyższymi jej nie dotyczą? Znajomy miał teraz sytuację, że zanim wziął się za robienie magisterki został poproszony przez promotora o podpisanie zgody na przeniesienie praw na promotora - tutaj się nie dziwię, promotor płaci za wszystko potrzebne do pracy,