Wpis z mikrobloga

No co za dzień #!$%@?. Wracałem z rozmowy o pracę #!$%@? w garnitur i nowiutkie buty z CCC włosy na żel i kuc prawilnie spięty ogólnie nie powiem #!$%@? byłem. Stałem sobie spokojnie na przystanku i patrzę stoi tak z 3 metry ode mnie taka foczka nie kiepska może trochę większą pupę miała no i nogi jakby beczki prostowała, ale z buźki taka nie powiem 7/10. No i tak z ukosa się na mnie patrzyła od razu poczułem, że wpadłem jej w oko to mówię naczytałem się o PUA ostatnio, że trzeba zagadać nie bać się bo to może być moja życiowa szansa. Pierwsze co mi na myśl przyszło to zapytać o jej buty bo widać było, że też lubi CCC to zagaiłem czy długo tych butów szukała. Ona się ładnie uśmiechnęła no i rozmowa się rozwinęła. Jeszcze mi nigdy tak dobrze się z nikim nie rozmawiało i od razu poczułem chemię. Widać było, że ona też, a co najlepsze nawet w tą samą stronę jechaliśmy i tym samym autobusem. Poprosiłem ją o numer i od razu zaprosiłem na randkę, a ona z ironicznym uśmiechem głośno powiedziała, że z wyglądu to jestem typowym #przegryw, aż cały autobus się pod nosem ze mnie śmiał. Nie powiem delikatnie mnie zatkało i zrobiło mi się przykro to odpaliłem coś o tych jej nogach, dupie i łupieżu(dopiero później zauważyłem że ma z tym problem) i wybiegłem z łzami na następnym przystanku. Musiałem wracać pieszo do domu no i #!$%@?łem sobie nowiutkie buty z CCC. No i nie zadzwonili, a mieli zadzwonić.

#przegryw #bekazpodludzi #niebieskiepaski #bekazniebieskichpaskow #truestory #coolstorytroche #podrywajzwykopem #tfwnogf #stulejacontent #kuce
  • 23