Wpis z mikrobloga

@Don_Hollywood

Mówiłem że z tymi szoszonami nie ma i nie będzie przyjaźni to mnie prawie wykopki ukamieniowali


Pomijając fakt że to jakiś gówno związek co może sobie zadać gruszek na wierzbie to zasada wzajemności jest chyba podstawą dyplomacji. Jak X wprowadza embargo na produkty z Y to Y robi to samo na produkty X.
A ty dopisujesz do tego jakieś swoje wysrane z dupy teorie jak byś posiadał wiedzę tajemną xD
te ogromne gospodarstwa rolne, co eksportowały zboże, często należały do rosyjskich oligarchów


@huncwot_: możesz podać nazwę choć jednego gospodarstwa, które eksportowało zboże i należy do rosyjskiego oligarchy?
@huncwot_ może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w tym wątku są obrażani Ukraincy? Przecież to nasze śmiecie pisowskie #!$%@?ły tak prosty temat jak #!$%@? TRANZYT przez nasz kraj. #!$%@? z rządu poskupowały zboże które miało iść do Afryki za bezcen i teraz udają niewiniątka. Bardzo dobrze, że po nas jadą. Widać jak ten naród jest #!$%@? głupi i dlaczego PiS nadal rządzi. Nawet jak wyszło to na jaw, to debile zamiast się ogarnąć,
@huncwot_ w polityce nie ma przyjaciół, są tylko wieczne interesy. Śmieszy mnie to gadanie "hehe macie swoich przyjaciół" - w odróżnieniu od Polaków Ukraińcy to nie frajerzy i potrafią walczyć o swoje interesy. Inną kwestią jest to że są to narazie tylko głosy jakiegoś śmiesznego związku mleczarskiego i władza jeszcze nic nie zrobiła.
@ubranyGRUBAS: dlatego że rządzą nami ludzie którzy mają interes swój ponad interesem narodu, można było normalnie z godnością robić interesy to nie, oszuści z PiS musieli położyć na tym łapy, można było normalnie sprawę załatwić ale nie oszuści z PiS nie przyznają się do bycia zachłannym pozbawionymi rozumu istotami i wprowadza zakazy niezgodne z detektywami, Polacy to po prostu idioci, albo już nie wiem jak mam nas nazwać skoro społeczeństwo gdzieś
@ruum: jak jesteśmy państwem idiotów którzy pozwalają by nas okradał i oszukiwał własny rząd to na co Ty liczysz, pretensje masz do ludzi którzy uczciwie sprzedawali swoje produkty, to polska hołota zrobiła z tego przestępczy nieuczciwy proceder, ale oczywiście burak Polak musi pruć się do innych o swoją głupotę, brawo
dzisiaj widzimy dlaczego polska nigdy nie stała się mocarstwem, a zamiast tego znikła z mapy.


@ubranyGRUBAS: Bo wierzymy w takie szmery jak DoRzeczy i newsy o gówno-apelu jakiegoś związku, który nie wiemy nawet czym jest?