Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przeglądam oferty pracy i byłem na paru rozmowach i sie dziwie. Dlaczego te wszystkie #januszex ustalają godziny pracy takie, że trzeba wstać o 3-4 rano, żeby zdążyć na 5-6 do zakładu? Po co tak wcześnie? XD co to za chore godziny. Żeby sie wyspać to trzeba już o 19 spać.
#praca #pytanie #pracbaza #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633fda06bbee795815c80fe2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: co prawda tak wcześnie nigdy nie musiałam na rozmowie być, ale jak w 2020r. przeszłam przez kilka takich spotkań to rzuciło mi się w oczy to, że rekrutujący bardzo niechętnie poruszali temat pieniędzy i najchętniej, gdyby potencjalny pracownik powiedział, że wystarczy mu satysfakcja z pracy i nie potrzebuje wynagrodzenia.
@girro13: Ale to niszczy zdrowie takie wczesne wstawanie, bo budzisz się wpółprzytomny, musisz się szybko obudzić więc sięgasz po kawe i jakieś śniadanie, bo na pusty żołądek rano #!$%@? się robi, bo burczy Ci w brzuchu z głodu i cały czas myślisz o jedzeniu zamiast pracy no ale myśle ze to ma jakieś skutki na zdrowie
¯\_(ツ)_/¯
@DziewczynaKlopsztangi: ale co w tym dziwnego?
zakup pracy jest dokładnie takim samym interesem jak każdy inny... pracodawca chce zapłacić jak najmniej, pracownik zarobić jak najwięcej. albo spotykają się gdzieś w przestrzeni akceptowalnej dla obu stron albo nie pracują ze sobą.
@userrrr: Nie chce mi się wierzyć, że potrzebujesz aż 3h na dotarcie do pracy, ale nawet jeśli tak jest to jeśli chcesz pospać 8h to tak musisz chodzić spać o 19 i masz pecha i mogę ci jedynie współczuć :(