Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, w sumie pierwszy raz mam problem z zagadaniem na tinderze. A więc zmatchowało mnie z dziewczyną która miałem okazję poznać przez kogoś tam ok roku temu. Tak więc rozmawiałem z nią raz w życiu i to tyle i nie wiem jak teraz zacząć z nią rozmowę,bo zakładam że mnie pamięta,ale na dobra sprawę nie znamy się praktycznie wogóle. Czemu tu o tym piszę? Bo jest serio fajna i spoko było by czegoś nie popsuć na starcie.

#tinder #dziewczyny #bajera

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6334277adcf9cccaa52ad0c2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
nie zaczynaj z żadnym siema. to nuda. żal i smutek. z odwaga pisz, warto. po pierwsze zadbaj żeby wpis miał emocje, cos z stylu: wiesz ze raz w życiu z Tobą rozmawiałem i miałem co do ciebie takie silne emocje, z jedej strony czułem... (tu coś milego napisz) a z drugiej że (coś ambiwalentego np że czy nie wiesz czy nie jest oschła, albo za mało szalona czy temperamentna dla Ciebie) albo
@AnonimoweMirkoWyznania: bądź sobą, nie myśl za dużo, nie rob planów długoterminowych, zaproś na kawę, słuchaj co bredzi, przytakuj. jak cię będzie pamiętać to sama o tym napisze. jak się jej spodobasz to sama będzie nawijać jak pijana. w przeciwnym razie będziesz się tylko produkował bezsensu i marzył o domku, drzewie i złotych godach.