Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie polecam ubezpieczenia na życie w Warta. Odmówili mi właśnie wypłatę odszkodowania z tytułu uszczerbku na zdrowiu, ponieważ mam im dostarczyć zaświadczenie o zakończeniu leczenia. Minęło 2 lata od wypadku i leczenia nigdy nie zakończę bo złamany kręgosłup i wiele innych problemów ale ich to nie interesuje. Żaden lekarz mi nie napisze takiego pisma, musiałbym skłamać.. rehabilitacja do końca życia... I w ten sposób nie dostanę odszkodowania omg...zostaje mi sąd, ale czy warto się kłócić o kilka tysięcy złotych? i w ten sposób nie wypłacają ludziom należnych pieniędzy...nie polecam tej firmy.

#warta #odszkodowanie #ubezpieczenie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6331e63db3914a7ecae7a215
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 9
PrzyczajonyJabol: Załącz własnoręczne podpisane przez cb oświadczenie do sprawy, że z uzyskanych od lekarza informacji, nie wystawi on takiego zaświadczenia, bo uszczerbek jest na tyle poważny, że będziesz wymagał wizyt kontrolnych do końca życia i w związku z tym prosisz o pozytywne rozpatrzenie sprawy i wypłatę odszkodowania na podstawie istniejącej, przedstawionej wcześniej dokumentacji.
---

Zaakceptował: karmelkowa