Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna przez ostatni rok bardzo mocno utyła no i biłem sie długo z myślami ale w końcu powiedzialem sobie szczerze, ze po prostu mi sie już nie podoba. Nie wiem co robić, nie chce zrywać ani jej ranić mówiąc ze mnie nie pociąga i żeby schudła...... Od paru miesięcy czuję niechęć do seksu i sie czasem przymuszam żeby jej nie było smutno no ale kurde ile można, czuje taka niechęc że mam problem ze wzwodem lub po prostu mi "opada" podczas stosunku

Jak sie poznalismy to była drobna, wygłupiała sie robiąc wygibasy typu stawanie na głowie czy fikołki, nosiła ciuchy XS, teraz kupuje M ktore i tak czasem ledwo ledwo na nią wchodzi. Kanapa, laptop albo ksiązka no albo gotowanie.... Nie jeździliśmy w tym roku na rowerach "bo jej sie nie chce i w ogole to nie ma gdzie jezdzic", nie chodziliśmy na spacery bo ją coś zawsze boli, męczy się wchodząc po schodach itd. Wspólnie gramy tylko w planszówki i od czasu do czasu gdzieś pojedziemy ale oczywiście autem. I nie nie jest to efekt problemów z tarczycą czy depresji, nic sie nie zmieniła oprócz lenistwa. Ze smukłej buzi wygląda teraz jak chomik. Glupio mi to pisac bo nadal ją kocham ale pociąg fizyczny zniknął całkowicie i została mi masturbacja przez co czuje sie żałośnie

Kilka razy jej proponowałem żebysmy zaczeli ćwiczyć, biegać czy nawet regularnie spacerować no i zawsze jest "okii ale na razie mam duzo nauki i spraw do zalatwienia" co oczywiscie jest tylko pierniczeniem na odczepne bo sie w ogole nie uczy, a sprawy do zalatwienia to były glownie kwestie złozenia papierów na studia co zajeło jej łacznie kilka godzin. No ogolnie mam wrazenie ze jak zwiazek wszedl w faze "nie mozemy bez siebie zyc" to zaczeła jeśc więcej, a problemem raczej glownie jest to ze je ciągle slodkie rzeczy, ciasta itd praktycznie codziennie. Jej jest zajebiscie bo ciagle radosna i rozesmiana, a ja #!$%@? sie czuje jakbym utkwił w jednym mieszkaniu z inna osoba niż sie wiązałem

I co ja mam zrobic? Zerwac nie bo jednak to jest ta sama osoba, powiedziec jej bezposrednio tez nie bo to jest mega przykre. Ni cholery nie wiem.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #otylosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632e3a48bf45688ad590f85c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba najlepiej wybrać jakiś ciekawy sport, może drużynowy, coś czego można się uczyć i w tym doskonalić. Bieganie i chodzenie jest zwyczajnie nudne i zbyt proste, nierozwojowe.
Może zaproponuj coś ciekawszego, choćby tenis, badminton, siłownia, tańce, gimnastyka, joga może, siatkówka, pływanie, łyżwy, rolki, deskorolka, hulajnoga, zoomba jakaś, taniec na rurze. Może wszystkiego po trochu.

Na pływanie nie ma wymówki, że boli, bo obciążenia w wodzie są mniejsze.
@AnonimoweMirkoWyznania: ehh czemu Wy faceci robicie zawsze tak, że tolerujecie więcej i więcej i kisicie w sobie i budujecie i hodujecie więcej i więcej żalu i po roku nagle mówicie, że jest źle, okropnie i nie dacie rady. Zamiast na samym początku. Tycie to najlepszy przykład. Zamiast mówić, bić na alarm, nie godzić się jak przytyła pierwszy kilogram to ty jak przytyła 30 dopiero chcesz rozmawiać ¯\_(ツ)_/¯

Po prostu było ci
@AnonimoweMirkoWyznania: przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem telefon z twarzy i widzę, że
@AnonimoweMirkoWyznania: jesli nie chcesz jej urazic, boisz sie (heh) powiedziec wprost zeby sie nie zaczela drama. To jest jedno wyjscie, zaslyszane albo przeczytane gdzies.
Tylko wymaga dopracowania, albo jakiegos ukladu itd.

Idzcie razem na badania, sa takie rozne kompleksowe badania, pobieraja krew mocz robia ekg, a potem lekarz to omawia.
Powiedz ze wygrales kupon na to, albo ze masz grupona, zbliza sie sezon chorobowy i warto sie badac.

W rejestracji sie