Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Też macie tak że po kontakcie z pisowskim betonem od razu humor popsuty, poczucie ogromnej żenady się kotłuje i już na poziomie podświadomości człowiek ma potrzebę by to rozchodząc?
Miałem tak przed chwilą w robocie gdzie gość zauważył podobieństwo między wiarą rusków w propagandę kremla a wiarą niektórych Polaków w "propagandę Tuska i niepisowskich mediów". Fikoł tego dzbana będzie chodził za mną cały dzień i już piąteczek #!$%@?.

#zalesie #bekazpisu #bekazprawakow #pis

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632d5c0c24a4e46f3976825e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt #polityka
  • 10
@atipicadepressio: chyba nie masz styczności z pisowcami. Rozmowa z nimi wygląda tak: PISOWIEC: ciepło dzisiaj, za Tuska to tylko deszcz padał OSOBA ZRÓWNOWAŻONA: pogoda jest zmienna, wtedy też bywało ciepło PISOWIEC: tak? To oddawaj czternastke i 500plus!!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kukold: mam, nawet bliżej niż ci sie wydaje i to co piszesz jest mocno podkoloryzowane. Fakt, że żadne logiczne argumenty nie docierają ale też nie ma co się nakręcać, po prostu ci ludzie są ograniczeni. Wiedzą że mają głosować na pis, ale nie wiedzą właściwie dlaczego.

Niestety żyjemy w takim systemie że i tacy ludzie mają prawo wyboru i żadne obelgi w ich stronę tego nie zmienią.
@atipicadepressio: ja mowie ogolnie o postawie nie wczuwania sie w polityke i odstawiania mediow

ostatnio bialorusinka ktora uciekla do polski powiedziala mi ze glowna roznica tutaj jest taka ze nie boi sie policji. w bialorusi jej znajomi byli bici przez policje. do tego prowadzi olewanie polityki, uznawanie "ze jakostam bedzie". budzisz sie (albo dalej spisz) w biedzie i dyktaturze gdzie za protestowanie sie jest torturowanym.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SmugglerFan: ale ja nie mówię o olewaniu polityki tylko o nie wczuwaniu się w nią a konkretniej w wojenki polityczne. Wszystkich nas ona dotyczy więc podejście o którym piszesz jest ignoranckie, ale wyzywanie ludzi bo mają inne przekonania do niczego nie prowadzi. Poza tym u nas policja też pałuje ludzi(vide casus Stachowiaka) więc nie wiem, skąd przekonanie że jest jakoś lepiej pod tym względem
1a6e1 9r33n: OPie, trochę racji chłopina miał... Propaganda PiSowska to raczej rejony Korei Północnej,ruska czy białoruska propaganda to w porównaniu z tym co robi PiS jednak pewien profesjonalizm a nawet merytorykę i uczciwość (TAK ! W PORÓWNANIU !) sobą prezentuje.

Obie strony używają chamskiej propagandy,ale jeśli chodzi o PiS to szeregowego diabła z PO nie sposób porównywać z PiSowskim belzebubem.
---

Zaakceptował: karmelkowa