Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Są tacy, którzy całe życie żyją z łatką gorszego?
Większość osób jest zbyt inteligentna na to żeby wprost mówić mi że jestem gorszy od rodzeństwa. Ale czasem się przez przypadek wygadają, co brzmi mniej więcej tak:
On w twoim wieku brał już ślub, ona już dom kończyła budować, kiedy dzieci, oni już mieli, a ty już dawno studia skończyłeś i dalej nie masz dobrej pracy.
Najgorsze, że moja #rozowepaski zaczyna mówić mi, jak to mój 3 lata starszy brat jest bardziej zaradny, bo my na jego weselu bawiliśmy się już kilka lat temu, teraz gość ma już wszystko poukładane - rodzina, kariera, hobby. A ja - no co ja? Średnia praca, średnia płaca, więc brak perspektyw na rodzinę. Nie będę przecież zakładać rodziny, jeśli nie stać mnie na własne mieszkanie. Stracę pracę i z dziećmi zostanę bezdomny, bo nie będę miał na spłatę wynajmu w danym miesiącu? O nie.
Już to powoli zaczyna męczyć.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f915805b034b7c89656802
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
PijanaTowarzyszka: Masz powiedziec tym smieciom czyli swojej rodzince, ze nie masz nic I nie bedziesz mial bo sa #!$%@? smieciami i nie zapewnili ci bytu.

Mialbys zone I dziecko gdybys mial od nich mieszkanie kupione, zapewnione zasoby. Zrobili gowniaka jak zwierzeta bydło ludzkie i oczekują czegoś XDDDDDDD Polscy rodziciele to są grzyby i protisty bardziej
Masz im powiedzieć, ze są ludzkimi zerami - dlatego ty nic miał nie będziesz i nie
PlujacaKreatura: Masz powiedziec tym smieciom czyli swojej rodzince, ze nie masz nic I nie bedziesz mial bo sa #!$%@? smieciami i nie zapewnili ci bytu.

Mialbys zone I dziecko gdybys mial od nich mieszkanie kupione, zapewnione zasoby. Zrobili gowniaka jak zwierzeta bydło ludzkie i oczekują czegoś XDDDDDDD Polscy rodziciele to są grzyby i protisty bardziej
Masz im powiedzieć, ze są ludzkimi zerami - dlatego ty nic miał nie będziesz i nie
@AnonimoweMirkoWyznania: ogranicz kontakty z rodziną jak masz opcje i tylko na dobre Ci wyjdzie. Oni są toksyczni wobec Ciebie. Postaw mocno na swoim, że Ty przeżywasz swoje życie jak Ty będziesz chciał, a nie jak oczekują tego inni. No dałeś sobie Mirku wejść na głowę i musisz się z tego wykaraskać bo będzie z czasem tylko gorzej.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak to czytam to przyszło mi na myśl że to cecha agresji.
Nie jesteś w stanie kopnąć rodziny w dupę tak żeby #!$%@? może jak Twój brat.
Czyli brać tak mało ich pod uwagę, jakby się nie liczyli. Mieć #!$%@? na nich. Być bardziej samodzielnym. Wtedy oni powiedzą ojoj jaki ten nasz chłopak jest zdolny, coś tam próbuje itp
Bo agresja, powoduje możliwość do buntu. Można mieć chęć do buntu