Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam wyrzuty sumienia po tym co odwaliłem niedawno. Jestem w udanym związku (ponad 4 letnim) ze swoim różowym. Zawsze jednak chodził mi po głowie trójkąt z drugą dziewczyną. Od ponad roku coś tam przebąkiwałem do niej niby żartem niby serio. Zawsze ucinała jednak moje zapędy. Kiedyś po pijaku odwazyłem się i powiedziałem że marzy mi się to i koniecznie chcę to zrobić. Ona na to powiedziała że ok, jak znajdziesz jakąś ładną chętną laskę to spoko. Rano na trzeźwo dopytałem jeszcze czy serio mówiła. Potwierdziła że tak. Ja podjarany ale szybko entuzjazm opadł. W końcu pomyślałem że jak ja niby mam znaleźć ładną laskę chętną na takie zabawy kiedy ja introwertyk nolife. Pytałem się jej że może ona ma jakieś fajne koleżanki. Ona na to że umowa była inna - to ja mam kogoś znaleźć. Domyśliłem się o co kaman. Ona po prostu i tak wątpiła że ja kogoś będę umiał znaleźć heh. Więc w ten sposób się wybroniła. I niestety wpadłem na cholernie głupi pomysł. Postanowiłem że znajdę kogoś za opłatą. Obdzwoniłem kilka numerów ze znanego portalu na literkę "e" ale tamte laski kompletnie wyśmiały mój pomysł. Żadna z siedmiu do których zadzwoniłem nie zgodziła się na to. Założyłem potem konto na pewnej stronce na literkę "d" i napisałem do kilku kobiet. Jedna zgodziła się w końcu że za 8 stów może się spotkać na 2 godziny i będzie udawała że znamy się już od dawna. Dodatkowo laska była bi więc tym bardziej spodziewałem się że będzie fajna zabawa. Jak powiedziałem mojej że mam kogoś to była zaskoczona ale umowa to umowa. Próbowała się wykręcić ale jakoś ją przekonałem w końcu. Doszło do spotkania. I cóż mogę powiedzieć. Było zarąbiście dobrze - niestety (o czym za chwilę). Ta laska strzeliła mojej taką minetę że ta prawie zemdlała. Widocznie to prawda że kobiety znają swoje ciała i wiedzą gdzie i z jaką siłą liznąć/dotknąć. Spotkanie przebiegało tak że 100% uwagi szło w stronę mojej dziewczyny. Ja ją penetrowałem na misjonarza z nogami do góry a tamta laska robiła jej dobrze językiem i ręką. Powiecie więc w czym problem. A no w tym że teraz moja kobieta naciska na mnie żebyśmy się spotykali w trójkę częściej bo jednak to daje giga frajdę. W ogóle cała chodzi w skowronkach, chooj wie czy nie obudziło się w niej jakieś pożądanie do kobiet, może też ma skłonności bi. Fajnie spoko, też bym chciał ale są dwa ale:

1) nie mam do uja pana tyle kasy żeby płacić 800 za spotkanie
2) jakbym jej powiedział że ta laska była opłacona za kasę to bym chyba mógł pakować walizki

Jest jeszcze jeden problem. One wymieniły się kontaktami na fb i boje się że się wyda w końcu wszystko. Niby tamta zapewniała mnie że zachowa tajemnicę ale wiadomo jak to jest z laskami. Wypiją lampkę wina i jezyk się im rozplątuje.

Nie wiem jak z tego wybrnąć teraz. Jakby nie miały do siebie kontaktu to bym powiedział że się pokłóciliśmy i nie będzie next spotkania. Niestety nie da się tak zrobić.

#zalesie #zwiazki #pytanie #gorzkiezale #tinder #seks #niebieskiepaski #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f7bf3b433def0ca81c67cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Może ugadaj niższą cenę w końcu stały klient na horyzoncie.
Dwa trzeba będzie w końcu samemu się rozpruć lepiej od ciebie, niż o niej, a i jak byś o tym powiedział to powiedz że twoja miała rację że nie znajdziesz normalnie. Pewnie będzie wkurzona ale przyznasz jej rację. A skoro mają kontakt to wyda się prędko.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ta laska strzeliła mojej taką minetę że ta prawie zemdlała. Widocznie to prawda że kobiety znają swoje ciała i wiedzą gdzie i z jaką siłą liznąć/dotknąć.


Lepiej opisz w jaki sposób to przebiegało bo jestem ciekawy co taki efekt zrobiło, tylko to że Tu nie używałeś może łechtaczki a ona tak lub nie wyciągałeś punktu g, a ona tak? Jak Twoja była tak zadowolona to na pewno chciała abyś powtórzył