Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jednak to prawda że z przegrywu się nie wychodzi a #hajs to #cope. Pojechałem do Warszawy gdzie podobno przewaga liczebna różowych nad niebieskimi. Wynająłem apartament z dużym tarasem na 3 tygodnie za słony hajs. Wynająłem Mercedesa AMG GT S gdzie jego wartość rynkowa to pół banki i na tyle też wygląda (w dodatku w czerwonym kolorze). Porobiłem fotki u fotografa (niby jakiś młodzian początkujący ale byłem bardzo zadowolony z jakości tych zdjęć, zwłaszcza w plenerze). I co? Nic. Par przez te 3 tygodnie uzbierałem 60. Z czego odpisało góra kilka. Spotkałem się w sumie z dwoma laskami. Jedna mnie sfriendzonowała po pierwszym, druga jest zainteresowana ale ja nie szczególnie (trochę za duża ciała ma przy sobie i nie pociąga mnie fizycznie). Taki oto bilans heh. Jedyny plus taki że pojeździłem sobie fajnym autkiem. Pełno ludzi ogląda się na ulicy i można poczuć się jak jakiś celebryta xd Laski też się oglądają ale przecież nie będę na nie gwizdał przez okno bo to żenua. Pomieszkałem sobie w fajnym lokum z zajebistym widokiem na miasto. Szkoda że nigdy takiego nie dorobię się mimo że zarobkami jestem podobno w top 10% Polaków xd. Zostały mi jeszcze 3 dni bo w niedzielę oddaję klucze do mieszkania a w poniedziałek rano samochód. Może wy mi podsuniecie jakiś pomysł jak je wykorzystać. Chyba wezmę sobie jakąś droższą prostytutkę na całą noc. Przynajmniej będę miał jakieś wspomnienia xd.

Notka dla tych co będą pisać że jestem debil i przepierniczyłem tyle kasy a nie zaruchałem.


#redpill #blackpill #przegryw #niebieskiepaski #divyzwykopem #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f63810b0e15ca2c9e972b6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 23
RóżowyEsteta: > Jedna mnie sfriendzonowała po pierwszym, druga jest zainteresowana ale ja nie szczególnie

Bo widzisz kolego, one tym mercedesem jeżdżą co tydzień z jakimiś randomowymi typami i apartament też dziwnie dla nich znajomy pewnie. XD

Zostały mi jeszcze 3 dni bo w niedzielę oddaję klucze do mieszkania a w poniedziałek rano samochód. Może wy mi podsuniecie jakiś pomysł jak je wykorzystać.


Ja na twoim miejscy bym zrobił wszystko żeby nie