Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy waszym zdaniem duże jest ryzyko przypału spotykania się 32 latka z 17 latką? Niby prawnie jest ok ale boję się że jakbyśmy się pokłócili to ona mogłaby mi narobić jakichś problemów. Albo jakby jej rodzice się o nas dowiedzieli. Dla ścisłości. Ona wie że mam 32 lata, mieszkamy w tym samym bloku (ja sam, ona ze starszą siostrą). Były już pocałunki ale nic dalej bo sam blokuje się własnie z tej obawy przed wtopą. Zastanawiam się też co ona we mnie widzi i próbuję nawet doszukiwać się jakiejś intrygi z jej strony np. że coś nagra z ukrycia i będzie szantażować xd Podoba mi się bardzo, chciałbym to pociągnąć dalej ale cykam się. Nie mam zbyt dużego doświadczenia z kobietami i nie potrafię odczytać jej zamiarów chociaż wygląda na szczerze zainteresowaną mną. Atakować czy odpuścić?

#logikarozowychpaskow #zwiazki #relacje #pytanie #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f50b3151d67e17434a2675
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
Legalnie dawno masz luz, choć uważam że własnie dopiero od przełomu 17/18 powinno być legalne spotykanie się nieletniej z dorosłym.
Moralnie to też nie jest jakoś złe. Wiadomo, rodzice mogą uważać inaczej, ale może ona leci na Ciebie ze względu na status, więc się ewentualnie wyrówna :D
Ale uważaj na wpadkę, bo właśnie takie młode lubią sobie życie ustawić wpadką i na alimentach jechać