Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh szkoda, że faceci nie mogą nosić spódniczek/sukienek. Dziewczyna wyjechała w weekend do swoich rodziców na tydzień, a ja postanowiłem trochę poeksperymentować z jej szafą i sobie po przymierzałem jej sukienki i spódniczki, oczywiście te luźniejsze, w które się mogłem zmieścić xD mamy podobny wzrost, więc z długością problemów nie było. Pracuję zdalnie, a lodówkę mam pełną, dlatego mogłem sobie pozwolić na całodniowe testy.

Po tych kilku dniach chodzenia w różnych sukienkach i spódniczkach żałuję, że faceci ich nie mogą nosić. Są cholernie wygodne (nic wygodniejszego nigdy nie miałem na sobie), jaja się nie pocą i ma się o wiele większą swobodę ruchów niż w jeansach, no i fajnie jest się zobaczyć w lustrze i się sobie podobać (pierwszy raz w życiu pomyślałem o sobie, że nawet ładnie w czymś wyglądam).

Szkoda tylko, że jakby mnie zobaczyła dziewczyna, to by pewnie mnie mocno wyśmiała i potem cały czas by ze mnie drwiła, a jakbym wyszedł tak na ulicę to pewnie po 100m dostałbym #!$%@? od jakiegoś ortalionowego wojownika ulicy. 

Może za kilka lat społeczeństwo będzie mniej restrykcyjnie do tego podchodzić i będą mogli faceci ubierać się tak, jak się im podoba, a nie tak jak wymaga od nich społeczeństwo. Może...

#gorzkierzale
#modameska

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f44754258da21c4df18e7a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Eh szkoda, że faceci nie mogą nosić...

źródło: comment_1660214969TtTbp5HiP7Q7kUhfXXBpBy.jpg

Pobierz
  • 13
PrzyjemnaFoka: @asfalto: A próbowałeś z nią o tym porozmawiać? Może dla żartów w stylu "pokaż mi te spódniczkę, ciekawe jak na mnie będzie leżeć. I co jak wyglądam itp.?" Kto wie może się jej tak spodobasz, że nie będzie z Ciebie się śmiała i razem będziecie chodzić na zakupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe jaki procent facetów w społeczeństwie po kryjomu ubierało ciuszki swoich babek (
CynicznaMucha: @chef_r2r: A dla mnie obleśnie wyglądają sebastiany w znoszonych dresach i za dużych spodniach. Kwestia gustu, najważniejsze jest to, żeby noszący danie ubranie czuł się w nim dobrze.

@OP: Porozmawiaj z dziewczyną, jakby mój chłopak wyszedł z taką propozycją, to nie miałabym nic przeciwko, a nawet bym mu pomogła dobrać odpowiedni rozmiar do budowy ciała. A co do wyjścia tak na dwór, to niestety nie radzę... za dużo
HałaśliwyEskimos: @AnonimoweMirkoWyznania: A ja do przebieranek namówiłam swojego męża ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem bi i strasznie mnie kręci jak go widzę w sukience i rajstopach. Uwielbiam patrzeć na jego nogi i tyłek oraz to jak sukienka przyjemnie faluje podczas chodzenia. Polecam różowym, które są albo czują się bi spróbować i wprowadzić taką zabawę do łóżka... idzie się zdziwić, sama się o tym przekonałam ( ͡
1a6e1 9r33n: Opie, moim zdaniem to popieprzone i cringe jest... Ale w sumie dziękuję bo nie pamiętam od jak dawna się nie śmiałem. Bez obrazy opie. Ja naprawdę dawno się nie roześmiałem i dziękuję za to.

W dzisiejszych czasach toleruje się różne i bardziej pokręcone odmienności i dziwactwa,a kimże ja niby jestem by cię osądzać...

PS: Krótkie spodenki jeśli chodzi o wygodę OPie.Najlepiej te "piłkarskie" szorty. Albo dres - ale tym
@AnonimoweMirkoWyznania powiem Ci Mirek, że wiem co częściowo czujesz. Co prawda sam raczej bym tak nie chodził (nie mój styl), ale przydałoby się spopularyzować unisexową modę.
Daj mi kilka lat, a dokonam przełomu i będę jedną z pierwszych osób, które będą w tym temacie w Polsce przodować, albo i na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)