Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy lepiej zainwestować w karnet na siłownię czy może jednak #bieganie będzie lepsze? Nie zależy mi w bardzo dużym stopniu na zmianie figury bo czuję się dobrze ze sobą, ale zależy mi na jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Do tej pory na #studbaza miałem wf i oprócz tego miałem sporo ruchu, ale nie wiem jak to od następnego semestru rozplanować. Lubię chodzić na siłownię, ale też lubię biegać. Korzystając z okazji zapytam, jakie witaminy warto jeszcze suplementować, zażywam witaminę D3 i K2, C oraz Magnez, czy może jednak to jest wystarczające przy wysiłku psychicznym.
#mirkokoksy #witaminy #suplementy #medycyna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f3a8def445b8e885bc5aef
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chcesz się poruszać to nie ma znaczenia co będziesz robił, po prostu rób to co sprawia Ci większą przyjemność. Ja nigdy nie lubiłem biegać i nie wyobrażam sobie robienie treningów jak jest zimno, pada albo są jakieś oblodzenia na ziemi. Równie dobrze możesz robić jedno i drugie, nikt tego nie sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do suplementacji, oprócz tego co wymieniłeś to omega, cynk.
@AnonimoweMirkoWyznania: why not both? Na beactive możesz chyba wyrwać tanio karnet na siłkę jeżeli jeszcze studiujesz plus można iść na silce odwalić pańszczyznę jak pogoda ciężka za oknem i nie ma się ochoty walczyć z deszczem/upałem czy niedługo śniegiem.

Siłka ma też ten plus, że nie trzeba się doposażać w klamoty w domu i poćwiczyć siłowo w różnych kombinacjach.