Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć.

Długo się zbierałem do napisania tego wpisu, ale czas podjąć ważne i ważniejsze decyzje w moim życiu.

Mam 28 lat. Jestem z jedną dziewczyną od 10 lat i 3 miesięcy. Nie układa nam się totalnie. Drugi rok mieszkamy razem (wynajem). Dziewczyna traktuje mnie jako lokatora. Jeździ ze znajomymi z pracy na wypady (czerwiec Karpacz, teraz nad morze wyjeżdżają). Mam dość. Chce się rozstać. Mam dość związku bez perspektyw życiowych jak wspólny dom, rodzina, dzieci...

Jeszcze trochę tutaj pospamuje i przejdę do dwóch pytań. Proszę darujcie sobie wpisy, że jestem frajerem.

Czy w wieku 28 lat lepiej żebym wrócił do rodziców mieszkać czy zostać na wynajmowanym mieszkaniu? Szczerze nie chcę wracać do rodziców, bo czuję tutaj wolność i swobodę. Dodatkowo mam super mieszkanie w dobrej cenie i bardzo blisko do pracy.
Po odjęciu kosztów wynajmu i kredytów (telewizor, telefon itd) zostawałoby mi 2000 na zakupy w Lidlu, paliwo, ciuchy. Chyba dałbym radę sam co?

Pytania:
- rozstać się?
- wrócić do rodziców czy zostać sam na mieszkaniu?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f2a2e8b1ac8312b91b8f14
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: jak Wam się nie układa to po co jesteście razem? Pogadaj z różową, że chcesz związek naprawić, albo się rozstać. Jeżeli się nie układa to nie ma sensu się dalej w tym wałkować. Nic Was nie trzyma. Nie macie dzieci, nie jesteście małżeństwem.
PospolitaPani: byłem w dość podobnej sytuacji niedawno. Zaplanuj to sobie, jak powiesz, że to koniec i chcesz, żeby się wyniosła to wcale nie będzie to takie proste. Na kogo jest umowa? Czy ona zdaje sobie sprawę, że możecie się rozstać? Czy rozmawiałeś z nią o tym co czujesz? Oczywiście najprościej napisać, żeby olać Karynę, ale rozstanie potraktuj jako ostateczność. Jeśli już jesteś pewien, lepiej poszukaj mieszkania i wyprowadź się tak, aby