Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie wpisuje się z rynku matrymonialnego. Zrobiłem wszystko co mogłem żeby być atrakcyjnym facetem. Jeśli społeczeństwo mówi mi, że wystarczy być miłym, szanować kobiety, być schludnym, mieć dobry charakter i serce to zrobiłem więcej ponad to i co? i dupa. Spędziłem dużo czasu na #rozwojosobisty. Pomyślałem co mogę zrobić żeby być atrakcyjnym dla kobiet i zacząłem to robić. Wpierw podstawy czyli ubiór bo przecież lubią eleganckich a nie sebów spod bloku, więc tutaj wymiana garderoby i faktycznie czułem się lepiej w nowym wydaniu. To samo regularnie fryzjer. Kompletna zmiana żywienia co przełożyło się na lepszą sylwetkę, chudszą twarz i zdrowszą cerę. Żadnego alkoholu. Do tego ćwiczenia siłowe, basen, rower lub bieganie. Sylwetka znów na plus. Zacząłem używać regularnie kosmetyków żeby mieć idealną cerę. Wszystko to w połączeniu sprawiło, że czułem się pewnie i jak nowy - po prostu nowa szansa od losu. Zacząłem dokształcać się z nowych rzeczy i bardziej cisnąć te aktualne, które już coś umiem np. języki. Zrezygnowałem z rozpraszaczy i bezcelowego przeglądania internetu na rzecz wartościowych treści. Zacząłem wychodzić do ludzi. Na początku więcej do sklepów, galerii, dni otwarte muzeów, małe koncerty w plenerze, wystawy fotograficzne - no cokolwiek co jest w moim dużym mieście. Nie pamiętam jeszcze za jakie rzeczy się zabrałem i jakich rewolucji dokonałem w swoim życiu ale po tych 2 latach mam tylko frustracje. Nic mi to nie dało. Już wole sobie jeść fast foody, pić piwo i grać w gierki i będę bardziej szczęśliwy a w relacjach wyjdzie mi na to samo. Laski i tak wolą tych niechlujnych sebów albo pijaków bo są atrakcyjniejsi ale wolą gadać, że szukają inteligentnego i zaradnego i takich to już nie ma, wyginęli. Jak się nic nie zmieni do 30-stki to olewam to całe dbanie o siebie bo facetowi nie wypada mieć brzucha, nie wypada pić bo to nieatrakcyjne. Będzie mi już na tyle obojętne, że chyba będę wydawał kasę tylko na przyjemności. Nie wiem wyjadę do Tajlandii i tam będę rozwalać hajs czy coś xD

tags: ! #przegryw #tfwnogf #blackpill #feels #zalesie #gorzkiezale #redpill #bluepill #stulejacontent #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobistyznormikami #tinder #seks #badoo #silownia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f213bca4dc98cbbd41f707
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie wpisuje się z rynku matrymo...

źródło: comment_1660032729j2hhhD55v8DYPIzGS48IdN.jpg

Pobierz
  • 87
Panowie wpisuje się z rynku matrymonialnego. Zrobiłem wszystko co mogłem żeby być atrakcyjnym facetem. Jeśli społeczeństwo mówi mi, że wystarczy być miłym


@AnonimoweMirkoWyznania:
- Zrobiłem wszystko zeby być atrakcyjnym facetem
- Byłem miły

Wybierz jedno XD Z doświadczenia wiem, że bycie miłym, przesadnie miłym się nie opłaca i trzeba być trochę #!$%@?. Jak jest się miłym to ludzie to wykorzystują, zerują na Tobie

Pomyślałem co mogę zrobić żeby być atrakcyjnym dla
@LatajacyJeczmien dobrze piszesz! Też miałem kiedyś tak, że robiłem coś ze sobą, aby ktoś tam zwrócił uwagę na mnie itp. Ale stwierdziłem, że to bez sensu i robię to wszystko dla siebie. Czuję się lepiej, trafiają się fajne okazje, generalnie wiele jeszcze mogę zmienić i to mnie napędza. Bo jeżeli przez dwa lata osiągnąłem to co teraz, to za kolejne dwa też parę rzeczy poprawię.
@AnonimoweMirkoWyznania:

PłodnaPantera: @LatajacyJeczmien: rozpisałeś sie z jakims coachingowym gównem, a problem taki, że OP pewnie jest max przecietny z wygladu.

Przeciętność jest jak najbardziej ok. To nie jest coachingowe gówno, tylko serio, trzeba popracować w jego przypadku nad mindsetem.

Wyobraź sobie dwóch bratów bliźniaków w wieku 20 paru lat:

1) Brat 1 jest przeciętny z wyglądu, jest miły i na każde zawołanie u kobiet, nie wie jak zainicjować cokolwiek, nie