Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Doskonale sie w podrywie ostatnio. Pare dni temu w te upały dałem losowej dziewczynie butelke wody kupioną nieopodal w sklepie. Przy wręczaniu jej wody powiedziałem tylko, że tak przepięknej dziewczynie bardziej przyda się woda niż mi, żeby piła wode, bo inaczej zmarszczki będą i włosy suche wypadać oraz zapodałem ciekawostke, że człowiek w większości jest z wody. Nie zagadałem, czy zgodzi się iść do restauracji na randke bo brakło odwagi, ale chociaż zrobiłem wesołą minę. Potem szybko odszedłem. Najważniejsze, że postępy są ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znacie może jakieś fajne tematy do zagadywania?
#pytanie #podryw #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62eef5f9d9c77d8d278a98d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 80
Znacie może jakieś fajne tematy do zagadywania?


@AnonimoweMirkoWyznania: może na drugi raz spróbuj podobnie tylko tym razem daj losowej dziewczynie nawilżany papier toaletowy i powiedz, że wygląda na delikatną kobietę, która nie powinna podrażniać odbytu suchym papierem, a na koniec też zapodaj jakąś ciekawostkę, że bakteria Cupriavidus metallidurans defekuje grudkami złota i patrząc jej prosto w oczy powiedz, że jesteś przekonany o tym, że tak samo defekują kobiety o tak szlachetnej