Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak brak seksu wpływa na umysł człowieka? Mam 29 lat, nigdy nie miałam chłopaka. Ciągnie mnie do perwersyjnych rzeczy, z roku na rok jest coraz gorzej. Nie oglądam filmów p*rno, a mimo to mój umysł jest zaśmiecony hardcorowymi treściami. Chciałabym mieć chłopaka, ale boję się każdego. Nie widzę w mężczyznach partnera do rozmów. Patrzę na nich jak na potencjalnych agresorów albo obiekty seksualne. Nie dostrzegam w nich ludzi. Widzę tylko ciało do seksu i spaczony umysł, który może zrobić mi krzywdę. Może wpływ mają wspomnienia z dzieciństwa. Ojciec się nade mną znęcał. To we mnie siedzi. Teraz każde zainteresowanie mężczyzn moją osobą traktuję jako atak. Chodzę na terapię, ale jeszcze długa droga przede mną. Nie wiem, czy jestem zdolna do stworzenia związku z mężczyzną. Myślę, że każdy mężczyzna przestraszył się jak powiem, co mi siedzi w głowie.
#seksuologia #psychologia #seks #zalesie #pytaniedoeksperta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e7b16718ba22e41122d44d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Zakładaj spiralę i ruchaj ile wlezie. Znam taką co przez religijną babcię czekała do 36 roku życia i teraz "chce w końcu żyć" (kiedy wiedźma umarła), ale głupi katolicyzm też jej namieszał w łbie i w potencjalnych kandydatach (jest atrakcyjna) szuka od razu kandydata na męża, więc nic z tego nie wychodzi i się kobita frustruje tylko.
@AnonimoweMirkoWyznania:
No właśnie tak wpływa na umysł. Seks to bardzo realna i podstawowa potrzeba fizjologiczna, ale też psychiczna. Od braku się nie umrze, ale organizm jednak stara się coraz bardziej szukać ujścia.

W uczuciowych sprawach damsko-męskich może pomogłaby ci psychoterapia? W seksualnych... Cóż, partnera na małe fiku-miku nie musisz traktować inaczej jak tylko obiekt seksualny, więc nie czuj się tu skrępowana a być może rozładowanie pomoże ci też właśnie oczyścić się
@AnonimoweMirkoWyznania mialem podobnie ze swona była. Tez miala problemy w dziecinstwie, byla perwwrsyjna ale bala się facetów.
I teraz uwazaj, bo ktos to moze wykorzystac. Tak zrobil jej byl, ktory ja omamil i calkowicie kontrolowal. Na szczęście uswiadomila to sobie po jakims czasie. Jak chcesz mogę Ci opowiedziec wiecej tej historii, moze wyciagniesz jakies wnioski dla samej siebie :)
PospolityGrabarz: To nie jest wpływ braku seksu na człowieka, problem leży w tobie i - jak mówisz - być może w twojej przeszłości.
Ja będąc 25+ nie miałam chłopaka/seksów, a nigdy takie odpały mentalne mi się nie zdarzały i w mężczyznach miałam dobrych przyjaciół.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
1a6e1 9r33n: No to nieźle ci ojciec namieszał w głowie różowa. Ale tak szczerze to ja jako facet też nie nadaję się do związku będąc przegrywem i to do tego składającym do kupy swoją samoocenę i motywację.

Nie wiem, czy jestem zdolna do stworzenia związku z mężczyzną


Obecnie to się do tego raczej nie nadajesz.Obecnie. Co nie znaczy do cholery,że właśnie nie powinnaś próbować nie wiem... rozmawiać i nie tylko z