Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh przez prawie 30 lat swojego żywota (a raczej wegetacji) nie miałem żadnych zainteresowań, marzeń, celu aż w końcu odkryłem jedną rzecz którą bym chciał w życiu robić tylko problem w tym, że to hobby dla milionerów xD Chciałbym mieszkać za granicą ale co jakiś czas w innym kraju. Tak jak vlogerzy z youtube. Nie tylko zwiedzać najlepsze atrakcje ale też być częścią ich społeczeństwa, robić te codzienne rzeczy jak oni, poznać kulturę od wewnątrz. Na kilka miesięcy mieszkać sobie w Kolumbii, innym razem w USA a potem znów gdzieś indziej. Ostatnio Cash podsumował swój trip do USA i wyszło mu 70k, tylko że gość ma non stop hajs z youtube i może sobie zwiedzać. W dodatku ma masę znajomych. Ja pospolity przegryw za średnią krajową xD

#przegryw #podroze #podrozowanie #emigracja #marzenia #marzenie #szczescie #samotnosc #vlogcasha #bezplanu #youtube #polskiyoutube #hobby #zainteresowania

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e631b14ea2949af827a246
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ehh przez prawie 30 lat swojego żyw...
źródło: comment_1659266977Ksf0yiNcpwee1SI4oHd49q.jpg
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: odkryłeś, że chciałbyś podróżować po świecie na podstawie oglądanych filmów w internecie? Zacznij do wyjazdów na weekend bo zorganizowanie i ogarnięcie się za granicą jak nie było się na nawet na wyjazdach weekendowych lub dwu tygodniowych w Polsce to byłaby ciężka przeprawa. Plus Ci ludzie spędzają mnóstwo czasu na szukaniu sponsorów, filmowaniu, robieniu dubli, później klejeniu materiału etc. To jest ich praca w skrócie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ostatnio Cash podsumował swój trip do USA i wyszło mu 70k

@AnonimoweMirkoWyznania: Cash wynajmował kampera, którego wynajem kosztował 100+ $ dolarów za dzień (nie pamiętam ile dokładnie). Ty jako samotny podróżnik będący zarazem swoim sterem, żeglarzem i okrętem mógłbyś zatrzymywać się dłużej w jednym miejscu i sypiać o wiele taniej w hostelach czy na couchsurfingu lub AirBnB. Miałbyś też wiele innych opcji cięcia kosztów. Kiedyś oglądałem na YouTube parę Polaków podróżującą
@AnonimoweMirkoWyznania: 10 miesięcy w Ameryce północnej na rowerze kosztowało mnie 3.5tys £
I to był najlepszy czas w moim życiu, niczego nie brakowało.
Więc wcale nie musisz wydawać dużo.
Ba często im masz mniejszy budżet tym więcej przygód.
Bo co może ciekawego wydarzyć się w hotelu, a tak to musisz kombinować z namiotem i na gospodarza więc masz zdecydowanie ciekawsze przeżycia i wtopisz się w życie lokalsow.
@Meserole: nie, ale znam typa, on dużo skromniej i chyba jeszcze taniej podróżował, ja trochę miałem lepszy sprzęt od gościa i dalej dało się z bananem na twarzy zasowac bez awarii.
On z tego co widziałem stawał na kilka tygodni u ludzi.
@AnonimoweMirkoWyznania: 10 miesięcy w Ameryce północnej na rowerze kosztowało mnie 3.5tys £

I to był najlepszy czas w moim życiu, niczego nie brakowało.

Więc wcale nie musisz wydawać dużo.

Ba często im masz mniejszy budżet tym więcej przygód.

Bo co może ciekawego wydarzyć się w hotelu, a tak to musisz kombinować z namiotem i na gospodarza więc masz zdecydowanie ciekawsze przeżycia i wtopisz się w życie lokalsow.


@adamsowaanon: co robiłeś