Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#budujzwykopem #zalesie #budownictwo #remontujzwykopem #logikarozowychpaskow #rozwod #zwiazki
Buduje dom z swoich ciężko zarobionych pieniędzy, co jest największym utrapieniem zaraz po ekipach budowlanych i fachowcach?
No oczywiście, że żona, która "wykańcza" dom jakby grała w simsy na kodach, a same rzeczy wybiera wiekami.

1. Jeździsz za zasranymi panelami 2 tygodnie, bo żadne się jej nie podobają. W końcu wybrała, panel 140 zł od metra. Przyjechały do domu, ekipa je układa.
Co moja żona na to? STOP!! jednak mi się nie podobają, proszę je spakować i se je zabrać.
ALE NIEMA ZWROTU!
Moja żona: To je sprzedajmy
Ja: Ale wiesz, że je sprzedamy za pół ceny
Moja żona: No i?
2. Ja nawet nie wiedziałem, że można oprawki do gniazdek. Serio? Biorę 1 lepsze z "znanej firmy" żeby były białe i tyle.

Doprowadzało mnie to już do stanów depresyjnych. Że człowiek zamiast odpocząć albo pracować to jeździ bez sensu po 10 sklepach dziennie i szuka uchwytów do półek w kuchni.
Najlepsze jest to że uchwyty miały być złote.
Oglądaliśmy tych uchwytów złotych z 40 sztuk.
Wszystkie prawie, że identyczne. Dla mojej żony jednak jest różnica w uchwycie nr 21 a uchwycie nr 37 - gdzie każdy normalny człowiek jakby je położył obok siebie to by powiedział że to samo.

No i w końcu przyszedł kryzys i już wybieram wszystko ja.
Daję jej po prostu 2 modele do wybrania.
Te drzwi wewnętrzne czy te?
A jak się nie podobają żadne to mam to w dupie, kup sobie inne - ale sobie nie kupi bo pracuje za gówniane 3,5 tysiąca i dom stawiam z swojej pensji.

No i jest spokój i cisza.
A jak jej to nie pomaga to mówię "to jak się nie podoba to pakuj się i wyp..... albo u mamusi zamieszkaj"

Pewnie za rok, dwa lata mi za to podziękuje i przeprosi że była taka głupia, że za uchwytami do szafek jeździliśmy 3 tygodnie a teraz na to nawet uwagi nie zwraca.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d92cd54fadfb37ed1c29d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 97
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: wychodzi na to, że moja żona to złoto. Też momentami jej schodzi kupe czasu na wybranie np płytek, ale jeździ oglądać je sama woęc nie muszę tracić czasu a jak już wybierze to się decyzji trzyma. Z drzwiami nie było problemu, ogólnie fajnie dźwiga temat, w niektórych aspektach jest dużo bardziej biegła ode mnie, i jak wybiera dane drzwi to wie dlaczego akurat taki zamek. No i cenowo się też
jak się nie podobają żadne to mam to w dupie, kup sobie inne - ale sobie nie kupi bo pracuje za gówniane 3,5 tysiąca i dom stawiam z swojej pensji.


@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś beta bankomatem któremu prostytutka wchodzi na głowę. Nieźle sobie układasz życko. Może jeszcze do postrzelonych st00p w postaci żony, przestrzel sobie kolana bachorkiem? Nawet nie wiesz jak mi cię żal typie. Mam nadzieję że chociaż była podpisana intercyza, a