Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak przygotowac dom pod armagedon smogu tej zimy? P0laki r0baki przeciez beda palic wszystkim co popadnie i to sie odbije na zdrowiu duzej ilosci osob. Dziekuje #bekazpisu
Mam starych rodzicow co mieszkaja w domu jednorodzinnym na przedmiesciach #poznan, stara kostka z lat komuny ale z dachem, panelami, ociepleniem, ogrzewaniem gazowym oraz koza na nocne wieczory. Wpakowalem troche pieniedzy w ten dom zeby rodzice mieli dobrze na starosc i zeby nie placili duzych rachunkow a tutaj sie okazuje ze w ta zime zostana zagazowani przez sasiadow ktorzy maja stare piece i ktorzy beda opony palic. Mam flashbacki jak to w latach 90 z ich kominow lecial taki zolty dym jak gaz musztardowy i piekl w oczy. Szkoda ze nie umiem po Chinsku to bym poczytal ich fora co polecaja...

Wiec, okna izolowane - check, #oczyszczaczpowietrza Xiaomi 3H w jednym pokoju - check, dodatkowe filtry kupione - check, maseczki antysmogowe ffp1/ffp2 tez kupione. Pytanie czy dokupic drugi oczyszczac do drugiego pokoju i jaki? Tez ten Xiaomi 3H?

Zglaszanie na straz nic nie da, kiedys probowalismy to sasiedzi z wdziecznosci pozatruwali pare naszych drzew na ogrodku.

#ekologia #polska #ekonomia #inflacja #energetyka #ogrzewanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d2b9e092022bdb5cf1d057
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak przygotowac dom pod armagedon s...
źródło: comment_1657985259i3V4fxE4jcSNlkade8xRXj.jpg
  • 9