Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie, chciałem sie was poradzić podziewaz mam straszny problem z pamięcią (30 lat na karku). Pamiętam o takich codziennych rzeczach (klucze, zakupy) ale kompletnie mi przepadaja wszelkie wspomnienia odnośnie wyjazdów, zdarzeń, rozmow z ludźmi czy jakiś przebytych szkoleń itp. Moja dziewczyna,rodzina i znajomi potrafią mi przywoływać różne zdarzenia w których brałem udział i dopiero coś sobie przypominam po wyłożeniu wielu szczegółów ale to nadal jest takie uczucie jak bym tego osobiście nie przeżył. Strasznie mnie to dołuje bo czuję się tak jak bym tracił wszystko to co przeżyłem oraz utrudnia życie zawodowe ponieważ nie pamiętam np co kiedy w jaki sposób zrobiłem jaki błąd popełniłem itp. Wiecie może co w takiej sytuacji robić, gdzie się udać by to poprawić albo znacie jakieś metody które są wstanie poprawić taki stan rzeczy?
#medycyna #nauka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bc9d478b1d4d9d794a0f3a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: To co pierwszy kolega, neurolog i to moim zdaniem pilnie. Wszelkie zespoły otępienie kojarzą się ze starą babcia która nie wie jak trafić do domu, ale mając pecha można nawet w tym wieku zacząć to łapać. Przykładem niech będzie taki Michel J. Fox (Marty z powrotu do przyszłości), był przed 40 jak zdiagnozowany został na chorobę Parkinsona