Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziś byłem w markecie żeby kupić cole i czipsiki, bo troche #przegryw i spędzam wakacje w domu. Jak byłem już przy kasie to położylem swoje zakupy na taśme. Za mną jakaś dziewczyna robiła większe zakupy i też kładła zakupy na taśme. Jak kasjerka skanowała moje zakupy to policzyła jeszcze dwie rzeczy tej dziewczyny do mojego rachunku. Więc zamiast zapłacić jakieś 8 zł kasjerka naliczyła mi 27 zł. Dopiero sie zorientowała po tych dwóch jej produktach, że to już jej zakupy. Ja myśląc, że zachowam się honorowo, bo jeszcze nie jest to jakaś mega kwota duża i może jej zaplusuje to zapłaciłem za te dwa jej produkty (na randkach dużo więcej chłopaki płacą za dziewczyny np po 100-200 zł w restauracjach itd). Za dalsze zakupy zapłaciła już sama. Powiedziałem, że w porządku bo takiej ładnej pani moge zapłacić za te dwa naliczone pomyłkowo produkty. Ona z kasjerką zaczęły się hihotać, a jeszcze dodałem polecam się na przyszłość. Ta dziewczyna mieszka chyba gdzieś na moim osiedlu. Myślicie, że jak ją spotkam kolejnym razem to powinienem ją zaprosić do restauracji, do tego jakiś komplement i np jeszcze zażartować sytuacyjnie, że np ide do sklepu, czy coś jej kupić jak ostatnio? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak myślicie, czy mogłem u niej dobrze zaplusować? Może uda mi się znaleźć w końcu tą jedyną, bo #tfwnogf


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bacd5a3bddc211f8dd0ab8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 18
Powiedziałem, że w porządku bo takiej ładnej pani moge zapłacić za te dwa naliczone pomyłkowo produkty.

... jeszcze dodałem polecam się na przyszłość

@AnonimoweMirkoWyznania: Tfuuu... śmierdzi przegrywem na 1000 km. Ona by nawet nie nasrała na ciebie bo jesteś uległą #!$%@?ą nie chłopem z jajami.
@AnonimoweMirkoWyznania: "Powiedziałem, że w porządku bo takiej ładnej pani moge zapłacić za te dwa naliczone pomyłkowo produkty. Ona z kasjerką zaczęły się hihotać, a jeszcze dodałem polecam się na przyszłość." Uczyłeś się podrywu od osiedlowego menela po 60? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ze zwykłej sytuacji, którą można było łatwo odkręcić zrobiłeś spektakl żenady.Nie wiem dlaczego dziewczyna dała za siebie zapłacić. Podejrzewam, że była zakłopotana, zażenowana i chciała