Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się wyżalić,
otóż - jako #programista15k piłem sobie w pracy monsterki zero które kosztowały 3-3.5 zika/szt, nie tyłem i było gituwa.
odkąd weszła opłata cukrowa aby walczyć z otyłością (a raczej z naszymi finansami xD) monsterki zdrożały 2 razy. Tak, dwa razy.

Przyzwyczajenia i miłość do monsterków zero z uwagi na cenę zmieniłem na tigery, te z sokiem bo według cymbałów z rządu "zdrowsze" XD przez co i tańsze bo nie tak drakońsko obłożone opłatą cukrową.

Cóż, takie to zdrowsze, że przytyłem dobre 15kg w ciągu ostatniego roku. Sportu i jedzenia tyle samo

#bekazpisu

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b9732e3a564ad2e0d1ce62
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
Cóż, takie to zdrowsze, że przytyłem dobre 15kg w ciągu ostatniego roku. Sportu i jedzenia tyle samo


@AnonimoweMirkoWyznania: Gdzieś kłamiesz.
Na syzbko patrząc, to tiger z sokiem ma 20 kcal w 100 ml, czyli 100 kcal w w pół litrowej puszce.

Biorąc pod uwagę, że jeden kilogram tłuszczu to ok 9000 kcal, to używając matematyki i mojego braku wiedzy z biologii (nie mam pojęcia jak spożywane kalorie przekładają się na budowę