Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy tylko ja czuje sie jak boomer, majac tylko 20 lat? xD Znajomi gadaja o ekipie friza, czy slyszalem to, czy ogladalem fame mma, czy to czy tamto, jakies postacie ze swiata youtube czy rapu, dla mnie to w ogole jakas abstrakcja xD przecież większość tych rzeczy jest dla mnie tak żałosna, tak samo jak nagrywanie tiktokow czy #!$%@? prankow xD albo jak jakas dziewczyna mówi, ze jej idolka jest linkimaster. Typiara która robila lache w autobusie xD w jakim kierunku ten świat idzie ja #!$%@? xD Nie mówię, ze sam czasem nie obejrze jakiejś walki czy tam czegoś jak jest ciekawe, ale życie tymi wszystkimi ludźmi, którzy w większości sa jakimis bezmózgami jest dla mnie ciężkie do zrozumienia xD Brzmie trochę jak jakis freethinker, no ale myślałem, ze z niektórych rzeczy sie wyrasta xD
#zalesie #heheszki #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b791a67d7b7b0f521fe3b8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 103
@AnonimoweMirkoWyznania: każde pokolenie ma coś swojego, tak samo ludzie lat 70/80 pewnie mówili o pokoleniu które oglądało Pokemony, Dragon Balla, grających na pegasusie i słuchających Paktofoniki. Obserwowanie życia celebrytów jest stare jak sami celebryci, media na tym zarabiają a że nasi celebryci wywodzą się z programów typu zamykamy grupę ludzi w domu i niech się grzmocą, robią dramy jak typowa patusiarnia i potem odcinają kupowny. Fanki likimaster? no zazdroszczą i też
Oh jakis ty wyjatkowy… glupi jestes i tyle, ludzie ze wsi ktorzy maja po 40 lat, wiedza tyle co ty brawo. Nikt nie prosi cie o uwielbianie tych rzeczy ale wiedziec zawsze warto, to poszerza umysl, a ty sie zamknales w swojej bance i z zamknietym lbem na cokolwiek i chcesz poklasku ze jestes wyjatkowy? Nie jestes. Niczym sie nie roznisz od ludzi z lasu ktorzy nic nie wiedza bo sa zacofani