Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miałem kiedyś kanałowe, ale trzeba było wyrwać zęba (szóstka), niby nic nie widać jak się uśmiecham, pozostałe zęby zadbane, wizyty regularne, czyszczenie co pół roku, wybielanie raz na rok, ale jednak co wizyta u dentysty to polecają mi implanty.

Warto wstawiać implant w ubytek w szótce? Czy zęby na starość się przez to "rozjadą"?

#pytanie #kiciochpyta #zeby #dentysta ♯modameska #uroda #pytaniedoeksperta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b308bd870c402260f766ac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania @mmmmmmmmmmmmmm

Ja bym nie olewała. Jak go nie masz, to zęby dookoła inaczej pracują, zaczną się zstępować, co może doprowadzić do krzywego zgryzu w widocznych miejscach, dziąsło się może zacząć obniżać, jak brakujący ząb to ten na dole to odpowiadający górny też może się zacząć obniżać itd. itd.
Jak cię stać to bym zrobiła implant.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, warto. I nie chodzi wcale o to, czy te 6 widać czy nie. Btw zapewniam Cie, ze widać pod odpowiednimi kątami przy szerokim uśmiechu albo śmiechu.

Zęby wokół dziury pracują i sie przesuwają, a odpowiadający tej wyrwanej szostce ząb na dole albo na górze traci oparcie i również się porusza. Cala ta sytuacja moze spowodowac rozwiniecie się wad zgryzu lub utrate innych zebow.

Ja na pewno bym się w
AluminiowaLoszka: @mmmmmmmmmmmmmm: @alfka: @Jamniki2: @powaznyczlowiek: @taktoto: @Shyvana:

W praktyce każdy specjalista preferuje różne systemy implantów, których ceny wahają się od 1 800 zł do nawet 4 000 zł za pojedynczą, tytanową śrubę. Do kosztu należy również doliczyć łącznik protetyczny czy śrubę gojącą, które nie kończą listy wydatków. Różne są także ceny docelowych koron protetycznych.


kogo na to stac xD?
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua