Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak miec swiadomy sen? Z tego co mowia mi ludzie standardowe metody moga zajac nawet lata zanim sie uda. Nie chodzi mi zeby juz dzis to osiagnac tylko powiedzmy w najblizszym roku.
Inne metody podobno takie jak WILD sa ciezkie podobno a MILD srednio dziala.

#sen #sny #swiadomysen #swiadomesny

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b2dae1870c402260f76262
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania ja kiedyś toć ćwiczyłem i wystarczyło parę tygodni (już nie pamiętam ile dokładnie), ale na pewno nie lata. Pisałem dziennik snów po przebudzeniu, robiłem testy rzeczywistości w ciągu dnia (np. zatykałem nos i sprawdzałem czy mogę oddychać, albowi liczyłem ile mam palców). Starałem się też czytać/oglądać materiały na ten temat no i pewnej nocy się udało. Niestety trwało to krótko, nie opanowałem sytuacji. Ale na pewno nie trzeba lat by mieć
@AnonimoweMirkoWyznania: Bez dużego "napalenia" na ten temat zbyt wiele nie uzyskasz. Jak byłem zafascynowany tym tematem to miałem takie sny praktycznie już po paru dniach. Niestety teraz jak chcę to powtórzyć to już nie wychodzi.. bo nie ma tej ekscytacji. U mnie najlepiej działało budzenie się godzinkę wcześniej np. o 6 (a drugi budzik i właściwa pobudka o 7) i podczas takiego "dosypiania" często trafiał się LD.