Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy, czuję się jak g**. Ja jestem chyba przeklęty, w poprzednim życiu musiałem być esesmanem albo innym s******.

Jest taka #rozowypasek którego szczerze kocham, nie w sensie zauroczenia czy pożądania, ale prawdziwą miłością. Zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia, byliśmy razem przez parę dobrych lat (okres studiów). To były najpiękniejsze lata mojego życia. Niestety, w końcu się rozstaliśmy z powodu #depresja z mojej strony. Długo była dla mnie wsparciem, ale po prawie dwóch latach dała sobie spokój. Wyświadczyła mi tym samym wielką przysługę, bo ogarnąłem się dzięki temu, zacząłem spoko zarabiać. Tuż przed #covid odnowiliśmy kontakt, zacząłem myśleć o powrocie i w ogóle. Przez pieprzoną epidemię wszystko się powaliło, przestałem się do niej odzywać. Ale ostatnio stanąłem na nogi i wreszcie rozpocząłem pracę w wymarzonym przez lata miejscu. Już miałem odnowić kontakt kiedy się dowiedziałem... że ona w czasie pandemii poczuła się przyciśnięta wiekiem i wyszła za jakiegoś #beciak. Mają już nawet #bombelek.

Od ostatnich tygodni chce mi się wyć go księżyca i przeżywam emocje o które w życiu bym się nie podejrzewał. Nie popełnijcie mojego błędu. W miłości timing jest wszystkim, nie czekajcie i nie zwlekajcie.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b0b588d08886b56a812244
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirasy, czuję się jak g**. Ja jeste...
źródło: comment_1655755004BaYOkgHlutPlX6gjzZtPIi.jpg
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: OPie na świecie jest około 3,9 mld kobiet. A Ty dajesz #!$%@? o jakąś jedną jedyną XD. Ziom daj się ponieść prądowi i zobacz gdzie Cię rzeka poniesie. Ty nawet możesz nie wiedzieć jakie fajnie różowe się czają za rogiem. Jakby jej zależało w opór to by poczekała, ale że pierździoneg był ważniejszy niż fajny facet to ona jest głupia, a nie Ty.
TerminowaŁania: Nie będę Ci truł o tym, abyś nie przeżywał. Może lepiej, abyś to "przechorował". My, mężczyźni, nie jesteśmy specami w wyrażaniu emocji.
To domena kobiet. Dodatkowo, ekspresja owych uczuć jest społecznie sankcjonowana w przypadku mężczyzn, bo co to za facet, który nie umie sobie poradzić?
Inna kwestia, że ewolucja tak stworzyła, a wieki trwania naszej cywilizacji oraz gatunku doprawiły fakt, że kobiet o wiele lepiej sobie radzą w takich traumatycznych