Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile czasu poświęcacie na sprzątanie w mieszkaniu i gotowanie? Pracując po te 8h dziennie, czasami więcej nie pozostaje praktycznie nic z tego czasu wolnego/na rozwój własny w przypadku 2-pokojowego mieszkania i po ewentualnym spędzeniu chwili z drugą połówką. Zastanawiam się jak ludzie z pracy są w stanie się po pracy czegoś uczyć, albo robić własne projekty/opensource już nie wspominając o tych co mają dzieci.

Wiem, że sporo osób zamawia catering, ale nie wiem czy są jeszcze jakiś protipy jak sobie poradzić z brakującym czasem?

#pracait #praca #pytanie #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62add821a7380d38f0c31afb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
1213: Jak mam zdalne to gotuje i sprzątam po prostu w trakcie pracy, jak biuro to po prostu planuje: w niedziele poświęcam godzinę aby ugotować obiad na kilka dni, potem tylko odgrzewam lub dogotowuję skrobie. Sprzątanie - najlepszym protipem jest nie syfić, czyli odkładaj rzeczy na miejsce od razu, sprzątaj po trochu, automatyzuj co się da (suszarka, pralka, zmywarka, rumba) i nie kupuj bibelotów co stoją i się kurzą. Wówczas sprzątanie