Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki badajcie swoje dupska. Mam problem z hemoroidami od jakichs 10 lat. Do tego doszla szczelina odbytu. Temat wracal raz na rok-poltora, ale zawsze udawało sie zaleczyć maściami lub czopkami. Od grudnia nastąpiło takie zaostrzenie, że moje zycie leglo w gruzach. Przez tyle lat odwiedziłem wielu specjalistów, ale dopiero teraz trafilem na konkretnego lekarza, ktory zamiast "palec w dupe, czopek i lekka dieta" podjął sie leczenia. Cale zycie sport, od grudnia jedyne co moge to spacer. Momentami nie mogłem z bólu juz nawet leżeć, schudłem 10 kg, totalna zmiana diety (to akurat na plus). Strach przed codziennym sraniem, czasem ból po sraniu przez pol dnia byl niewyobrazalny jak dla mnie do tej pory. Cale zycie sport, od grudnia jedyne co moge to spacer. Gdyby nie praca zdalna, juz dawno by mnie wyrzucili z pracy za brak możliwości przyjścia (tak jakos na lekach przeciwbólowych musialem dawac rade, ale zawsze to w domu). Hemoroidy były trzy, zostaly usuniete przez gumkowanie ( niezbyt przyjemne uczucie w trakcie, a po odpadnieciu bardzo bolesne w moim przypadku), a za dwa tygodnie operacja usuniecia szczeliny... Trzymajcie kciuki bo ja juz zapomnialem jak wyglada normalne życie, bez ciaglego bólu, strachu przed sraniem i jedzeniem i przedewszystkim możliwością zaplanowania czegokolwiek (jedno sranie potrafi uziemic mnie na dzien-dwa w domu). Nie zwlekajcie z diagnozą i nie wstydzcie sie proktologa

#hemoroidy #gumkowanie #szczelina #proktolog #choroba

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a977ae3f914c383f8ae650
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3