Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Ej ja jestem jakiś #!$%@? czy co?

Praktycznie dzień w dzień masuje moją żonę około godziny.
W 95% to się nie kończy seksem.

Stwierdziłem, że nie będę tego już robił.
Wielka awantura.

- Postawiłem na to "ok ja cię masuje codziennie, ale ty codziennie przed masażem walisz mi konia"
Nie
- Czemu nie?
Bo nie mam na to ochoty.
- Ale na co ochoty, ja niechcę żadnego loda, seksu. Tylko żebyś mi ściągnęła skórę z napleta, co będzie trwało maks 3 minuty.
Nie
- Aha czyli ja mam mieć ochotę dzień w dzień masować po godzinie po nogach, dupie, plecach ale ty mnie nie możesz 3 minuty pomasować po penisie?
Bo nie mam ochoty na seks.
- Ale jaki seks.
Niewazne.

No i obrażona bo niema domowego SPA

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a8787d924ad7d1568c1407
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 43
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie pociągasz jej i nie wzbudzasz u niej pożądania albo bolec na boku albo jedno i drugie

na poważnie, jak inni pisali - jak sobie wyobrażasz dalszą przyszłość, jak panna Ci nawet nie chce zwalić, już nie mówiąc o czymś więcej? chcesz tak mieć do końca życia i robić za masażystę pomagiera, nawet wbrew swojej chęci, gdy tymczasem księżniczka Ci oznajmia, że robi co chce, a jak nie to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po takim tekście, że nie ma ochoty, w życiu bym jej więcej nie dotknął, dopóki sama by nie zainicjowała seksu. Trochę to upadlające co robisz, nie sądzisz?


@DeltaFosBeta: tak jak kolega napisał. To upokarzające. Twoja kobieta nawet nie chce cię dotykać i sprawiać ci przyjemności. Takie kobiety są samolubne i nie interesują ich twoje uczucia.
  • Odpowiedz
stary jeśli ona nie ma wgl ochoty na seks to bierz jak najszybciej nogi za pas.nie wyobrażam sobie żeby nie było seksu w związku/narzeczeństwie/małżeństwie.to jest fundamentalna sprawa,która jeszcze bardziej scala związek.

#!$%@? ją do kosza, szkoda życia. Serio
  • Odpowiedz