Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #firma #chwalesie

Mirki, najlepsze co w życiu mogłem zrobić to odejście z amerykańskiego szczurokołchozu i przejście na swoje. Początki były naprawdę trudne, ludzie dookoła mówili jak to zakładanie i prowadzenie własnego biznesu to jest takie super itp., na jutubach mnóstwo naganiaczy coachów byznesmenów, realia okazały się brutalne i gdyby nie to że nie miałem jeszcze rodziny i mieszkałem z rodzicami przez miesiące mogłem utrzymać się na misce ryżu inwestując resztkę zarobionych wcześniej oszczędności i nie zarabiając nic. Natomiast teraz czuję się naprawdę wolny i sama myśl o tym że musiałbym wrócić do januszexa lub innego john'oszexa sprawia że mam drgawki. Dzisiaj na przykład przyszedłem do roboty (=otworzyłem w łóżku laptopa), przeczytałem maile wystawiłem 2 faktury, wykonałem 2 telefony i poszedłem biegać. Wróciłem do domu prysznic, późne śniadanie o 10:00 i siedzę sobie na wykopie oglądam jutuby i stwierdziłem że pada deszcz nie chce mi się robić więc posiedzę sobie cały dzień na wykopie dopóki żona i bomble nie wrócą do domu z przedszkola. Chociaż nie powiem zdarzają się #!$%@? i #!$%@? żony jak na wakacjach muszę kilka godzin w hotelu popracować, albo przy obiedzie o 19:00 odebrać telefon.

Dlaczego to piszę? myślę że jest tu masa ludzi którzy siedzą teraz w korpo #!$%@?ących excele i tak jak ja kiedyś odliczając minuty do 17:00, z 20 dniami urlopu w roku i kolejnymi 2h dziennie zmarnowanymi na dojazdy do pracy. Zastanówcie się czy chcecie swoje jedyne życie przewalić na robotę na etacie, zaciśnijcie pasa, zamiast marnować wieczory na netflixy to piszcie sobie na papierze różne przemyślenia, obserwujcie rynek czasami proste pomysły są tymi najlepszymi. Zacznijcie jak najszybciej robić cokolwiek najlepiej po pracy zamiast latami zastanawiać się nad biznesplanem, reszta jakoś przyjdzie.

Życzę wszystkim powodzenia w życiu i miłego deszczowego dnia na wykopie :-)

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a6fc23df1eea31b3e1a342
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5