Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnimi laty mnóstwo czasu poświęciłem na wynalezienie ekologicznego źródła energii. Udało mi się znaleźć rozwiązanie, które na podstawie chemicznego procesu syntezy generuje wodór w prawie czystej postaci. Rozwiązanie rewolucyjne, które z pewnością mogłoby zatrzymać lub spowolnić globalne skutki katastrofy ekologicznej. Pewnie każdy wynalazca by krzyknął Eureka! I czym prędzej pobiegł by opatentować swój wynalazek. Ja jednak tego nigdy nie zrobię. Gdy zaczynałem nad tym pracę nie dostrzegałem jeszcze tego jakimi podłymi istotami jesteśmy. Stety, niestety zacząłem sobie po jakimś czasie uświadamiać jak bardzo to wszystko nie ma sensu, jak dużo zła i cierpienia ludzie sobie wzajemnie oferują pomimo tego, że są tylko tutaj na tym świecie na chwilę. Z każdym następnym dniem byłem coraz bardziej zniechęcony do tego aby skończyć swoje dzieło, ponieważ to chęć uratowania tego świata przed zagładą był moim priorytetem i kołem napędowym. Gatunek ludzki musi wyginąć. Jeśli tak mają wyglądać podwaliny świata opierającego się na ludzkości jaką znamy, to niestety nie będę przykładał ręki do tego czynu. Zasłużymy jako ludzie na to, co sobie sami zgotowaliśmy.

#wynalazek #zalesie #takaprawda #gownowpis #klimat #zegnam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628ebd01018a65f3d3a1b0ba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5