Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, "straciłem" 250 tysięcy na krypto. :C Rok temu wrzuciłem około 50k zł . Doszedłem do kwoty ćwierć miliona, ale nie wypłacałem, bo mając oszczędności w PLN, nie czułem potrzeby wychodzić do słabnącej złotówki... Liczyłem, że jeszcze poczekam i uda się kupić wymarzone mieszkanie bez kredytu. Ale wszystko się #!$%@?ło ehh. Nawet wkładu nie wyjąłem...

Jest mi strasznie ciężko od momentu straty, każdego dnia przeliczam co mógłbym sobie kupić za to. :C Rodzina mnie wspiera i staram się przestawić na myślenie, że pieniądze to nie jest najważniejsza wartość w życiu , ale z takimi 200 koła to już jest jakiś pieniądz na kolejne inwestycje, a teraz kicha wyszła i rozważam szukać roboty na drugi etat.

Macie jakieś protipy jak otrząsnąć się po tym? Jak szacujecie, do ilu #btc może spaść? Bo teraz chcę kupić go na spadkach i zapomnieć , nie bawić się w codzienną spekulację.
#kryptowaluty

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628e10ca5b7f91b6f6274f41
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania bardzo łatwo wpaść w pułapkę, gdzie odświeżasz sobie stronę z portfolio, ekscytujesz się zyskami, myślisz na co je wydasz, chcesz przytrzymać jeszcze, bo ładnie idzie. Sam też się czasem łapię na tym, że już próbuję rozporządzać cyferkami, które jeszcze są niezrealizowanym zyskiem.

Rozwiązaniem nie jest sprzedaż idealnie na górce, bo nigdy nie wycyrklujesz. Powiedzenie w stylu: "jakbyś realizował zyski, to byś teraz nie płakał" też jest o kant kupy rozbić, bo
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze, zapomnij o tym co miałeś na szczycie. To nie ma żadnego znaczenia. I tak byś go nie sprzedał, a skoro to twój pierwszy cykl to twoja wtopa była niejako zdeterminowana i można powiedzieć, że musiałeś przez to przejść (nie ty pierwszy i nie ostatni)

Macie jakieś protipy jak otrząsnąć się po tym? Jak szacujecie, do ilu #btc może spaść? Bo teraz chcę kupić go na spadkach i zapomnieć