Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem żonaty i dzieciaty. Mam fajną kochającą rodzinę. Gdy poznałem moją żonę krążyło wobec niej paru orbiterów, ale jeden był szczególny bo tak żałośnie się z nią kumplował, że chyba trzymała się z nim bo było jej go po prostu żal. Koleś kilkukrotnie wyznawał jej miłość a potem przepraszał byle by utrzymywać z nią kontakt, ogólnie no ciężko było sie go pozbyć a Ona miała za mało asertywna.

Gdy się pojawiłem w jej życiu człowiek ten już dawał się we znaki w nieprzyjemny sposób. Ogólnie chłop to taki #przegryw z prawdziwego zdarzenia. 35+ mieszka z rodzicami fizyczna robota auto na kredyt i się żyje. Typ wypisuje jakieś listy smsy, kupuje nowe numery. Za moją radą wszystkie kontakty są blokowane, zero reakcji. Teraz typ uruchamia się srednio 10 razy w roku. Widać, że ćpie bo to jest taki bełkot że te wypociny są nie do rozszyfrowania prócz wyzwisk ofc.

Na policję nie chcę iść bo to strata czasu. Będę potem jezdził 10 razy odbierał awizo z poczty i brał wolne bo po 3 razy trzeba będzie składać wyjaśnienia i słuchał jak to im się głowę zawraca, a i tak #!$%@? zrobią xD Jak ktoś twierdzi, że jest inaczej to nigdy nie chodził chociażby zgłosić kradzieży.

Męczy mnie ta sytuacja a jak widzę jak prawo podchodzi do tego, to szkoda gadać. Zbieramy wszystkie dowody,to co pisze/wysyła by w przyszłości jak mu czymś #!$%@?ć to mieć na niego całą teczkę, chociaż i tak ciezko będzie cokolwiek mu udowodnić prócz smsów.

Macie jakieś rady, kiedy/w jakim momencie/ jak warto się za to zabrać by przyniosło to jakiś sensowny skutek? wszystko zgodnie z prawem. Może ma ktoś jakieś doświadczenie w takich sprawach. Koleś się w skrócie nadaje do psychiatryka. Jego rodzice nie są lepsi. Myślałem może by uderzyć w tym kierunku ale to też nie ma sensu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628df8365b7f91b6f6274d36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4