Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeżeli macie tendencje do zdrady i nie potraficie dochować wierności, najlepiej żebyście z nikim się nie związali, ewentualnie z osobami takimi jakimi sami jesteście.
Nie potrafię poradzić sobie ze zdradą. Byłam z mężem 7 lat w związku, w tym 4 po ślubie. Przyłapałam go na zdradzie, na początku wypierał się, potem się przyznał. Cholernie bolało, ale wybaczyłam. Po pewnym czasie ponownie mnie zdradził. Tego było już za wiele, rozstaliśmy się. Od czasu rozstania (2 lata) widziałam go z kilkoma różnymi kobietami. Ja nie jestem w stanie zapomnieć. Miałam nadzieję, że nasze małżeństwo będzie trwać do końca. Nie potrafię o nim zapomnieć, to tak cholernie boli. Nie chcę innego mężczyzny. Jest mi tak bardzo przykro, że on ma skłonności do zdrad. Nie ma nic gorszego od bycia zdradzonym. Nikomu nie życzę takich doświadczeń. Czuję się fatalnie. Odkąd pamiętam marzyłam o założeniu rodziny, kochającym mężu. Wszystko się posypało. Naprawdę jeżeli nie jesteście wierni, powiedzcie o tym na początku. Nie rańcie innych. On mi obiecywał miłość aż do grobowej deski, twierdził, że nigdy mnie nie zdradzi. Niestety zrobił to, a ja nadal nie potrafię pogodzić się z tym, co się stało.
#zwiazki #zdrada #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628abe047b074e8916e406e6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9