Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
30 lat na karku, 100 tys zł na koncie i wieczny wynajem. Nie mam nic swojego, żyję jak mnich i teraz inflacja mi to zeżre. Mam kupić bezsensownie auto i dymać jak bura suka kolejne lata po nic i nie żyć?

#zalesie #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6288c01cbb397b0ea9bfef00
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
30 lat na karku, 100 tys zł na konc...
źródło: comment_1653129886sfUPXgZSjWca4xZ57zs79b.jpg
  • 13
DrapieżnyGóral: Dokładnie ten sam lvl i te same oszczędności co ja. Ostatnio doszedłem do wniosku, że #!$%@?ę ten konsumpcjonizm i wracam w przyszłym roku w rodzinne strony. I tak nie korzystam z tych wszystkich atrakcji wojewódzkiego typu imprezy, koncerty, fancy knajpy itp., wolę spacer do parku/lasu albo jazdę rowerem. W powiatowym kilkadziesiąt k mieszkańców może i zarobię 500-100 zł mniej, ale za mieszkanie zapłacę połowę z tego co w wojewódzkim.

Zaakceptował:
Ostatnio doszedłem do wniosku, że #!$%@?ę ten konsumpcjonizm i wracam w przyszłym roku w rodzinne strony. I tak nie korzystam z tych wszystkich atrakcji wojewódzkiego typu imprezy, koncerty, fancy knajpy itp., wolę spacer do parku/lasu albo jazdę rowerem. W powiatowym kilkadziesiąt k mieszkańców może i zarobię 500-100 zł mniej, ale za mieszkanie zapłacę połowę z tego co w wojewódzkim.


@AnonimoweMirkoWyznania: idento przemyślenia mam i podejrzewam, że takich ludzi będzie co raz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja jestem młodszy i jestem w podobnej sytuacji, tylko, że nie wynajmuje a mieszkam u rodziców i o ile tak z dwa lata temu dało się myśleć o zakupie czegoś tak teraz mogę tylko się śmiać, bo przy tym rynku to trzeba se poczekać XD najbardziej szkoda, że uciułana kasa zaczyna znikać przez inflację
@AnonimoweMirkoWyznania: Najgorsze jest to, że nie wiadomo jak się przed inflacja zabezpieczyć. 100k to niby duża suma, z drugiej strony nic sensownego nie da się za to kupić.

Jeszcze niedawno powiedziałbym, że najlepiej taką kwotę wpakować w jakąś bezpieczną inwestycję, np. ETF SP500, czy inny NASDAQ, ale teraz się trochę cykam.
@AnonimoweMirkoWyznania zainwestuj w BTC (regularnie dokupując), zwłaszcza teraz jak jest tani.

Jak sobie pomyślę, jak bardzo byłbym w dupie, jakbym nie kupił BTC te kilka lat temu, tylko po prostu trzymał na koncie, jak przez dłuższy czas robiłem, to mi się słabo robi.