Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak się zbliżyć do ludzi? Strasznie dręczy mnie samotność, ale nawet nie widzę za bardzo pomysłu, żeby to zmienić. Nie piję, także jakieś bary/kluby odpadają, strasznie niekomfortowo się tam czuję. Jakieś wolontariaty nie są dla mnie, no naprawdę nie mam pomysłu jak poznać kogokolwiek. Macie jakieś rady? Mieszkam w dużym mieście, niby dużo możliwości, ale mi jakoś nie idzie :(
#depresja #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62880a1f5ff95e6b0788ba71
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: z moich doświadczeń, to możesz robić więcej niż inni i poświęcać dodatkowo wolny czas żeby wychodzić, jeśli nie jesteś odpowiednio responsywny to nadal kontakty ograniczą się do twojej inicjatywy. Na dłuższą metę jest to podobnie uciążliwe.
OP: @wielkibanan:
ma to nawet sens, ale mam trochę za dużo rzeczy na głowie (np. terapia, może będę szedł na drugą terapię), żeby pozwolić sobie na zaklepanie jednego popołudnia na tego typu aktywność
@DarthRegis:
nie widze u siebie żadnego zainteresowania, które mogłoby mnie doprowadzić do poznawania ludzi, lubię piłkę, ale wszystko co związane z piłką jest związane raczej z chlaniem, więc odpadam

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą