Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mam pytanie do @takamojaopinia: bo widze ze wypowiadasz sie na temat pracy w audycie a nie mam jak sie z toba skontaktowac.

Co masz na mysli ze praca w audycie jest nudna i wymaga wielu, wielu papierkow o jakich papierkach mowa bo nie wiem czy rozumiem. Czy praca na a1 bardzo sie rozni od a2 (o seniorow nie pytam). Warto tam zostawac do seniora czy wczensiej uciec?

#big4 #pwc #pytanie #audyt

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62877becc7bb693a3f2515c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
Szczerze mowiąc wolałbym na priv, natomiast głownie chodzi o:

Ciągłe robienie kwalifikacji: Biegły Rewident -> ACCA / Dosc sporo czasu to zajmuje.

Praca pomiedzy A1 i A2 mało sie rozni, dostajesz teoszke trudniejsze zadania ale wciąż na poziomie małpy.

Nuda spowodowana powtarzajacymi sie taskami i w zasadzie wklejaniu nowych danych do starych plików...

Do seniora warto zeby liznąć zarządzanie ludzmi, ale potem jak nie chcesz być siwy w wieku 30 lat to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rok w big4 gowno znaczy w cv, te firmy które potem Cię maja zatrudnić tez są audytowane wiec widza jakie debile tam często pracuja. Jeżeli nie masz zamiaru zostać do seniora to nie ma co w ogóle tracić czasu, energii i zdrowia na te firmy. Praca na a2 różni się procedurami jakie dostajesz do zrobienia (zamiast należności, cashu itp dostaje rezerwy, zapasy, kontrakty) oprócz tego oczekuje się większej odpowiedzialności za
  • Odpowiedz
AnalogowaKapucynka:

Ciągłe robienie kwalifikacji: Biegły Rewident -> ACCA / Dosc sporo czasu to zajmuje.

@takamojaopinia: jak ktoś nie ma ambicji i celuje tylko w seniora to nie trzeba, a stawka godzinowa jest przyzwoita.

dalej rynek polski uważa ze big4 to taka niesamowita wartość.

xD

rok w big4 gowno znaczy w cv, te firmy które potem Cię maja zatrudnić tez są audytowane wiec widza jakie debile tam często pracuja.

@mleki:
  • Odpowiedz
OP: @takamojaopinia: @mleki: @AnonimoweMirkoWyznania: dopiero zacząłem jako a1 (3msc), w zamysle mam zostac jak najdluzej, sezon był dla mnie łaskawy bo duzy projekt, wiec nadgodzin nawet nie trafiłem, ale nie wiem. Nudy jest troche, bo czesto klepie sie to samo i na zasadzie "spojrz do py"

Jakies protipy? sluchac grzecznie seniorow i a2, wykonywac polecenia i samo 'sie nauczy' czy warto cos miec na uwadze jako taki zoltodziob
  • Odpowiedz