Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #emigracja #patologiazewsi #bekazpodludzi #prawo #policja
3 lata mieszkałem w wynajmowanym mieszkaniu - 54m2
Gdzie patologiczna rodzinka 2+4 (dorosłych dzieci 3 synów 1 córka) mieszkała pode mną na takim samym metrażu.
Totalne zjeby, alkusy.
Codziennie imprezy, awantury, bijatyki, rzyganie na klatkę, przez balkon.
Sikanie przez balkon - no szkoda #!$%@? wymieniać, bo tam się działo wszystko, nawet grupowe ruchanie tej córki.

Najgorsze jest to w tym, że ja miałem to w dupie i tego nie zgłaszałem.
Ale ta ich matka i ojciec byli #!$%@?.
Matka nakręcała ojca.

Baba mnie wyzywała od #!$%@?, #!$%@?ła mi po drzwiach, najbardziej mnie #!$%@?ło że dzwoniła dzwonkiem albo #!$%@?ła nogami w drzwi to zasłaniała palcem JUDASZA.
Wszystko jej przeszkadzało
- że za głośno chodzę
- że za głośno leci woda do wanny
- że o 5 rano spuszczam wodę i ją to budzi
ITP ITD.

Zgłaszane na policje setki razy, do spółdzielni, mopsu, burmistrza itp.
W skrócie - każdy miał to w #!$%@?

"Niech im pan założy sprawę w sądzie i dochodzi swoich praw" - ta.... kop się z koniem w polskim sądownictwie 15 lat.
Ale tak streszczając bo tą historię mógłbym opisywać godzinami.
Jestem osobą bezkonfliktową itp. ale nagrałem sobie pewną robotę w Holandii i 3 czerwca się mam tam zgłosić.

No i jako, że postanowiłem że odreaguje i odpłacę im pięknym za nadobne.
"To jadę po całej bandzie."

- mieli już kilka razy moje gówno pod drzwiami i na klamkach
- przebite opony w aucie i rowerach
- śmieci bio wrzucone na balkon

A jak będę szedł na samolot to mam zamiar odkręcić wodę i niech ich wszystkich zaleje i te #!$%@? "sąsiady" z bloku.
Co chciałem żeby poszli na świadków to jakoś ugramy sprawę to NIE!!.
W żywe oczy będą ci mówić że to patusy i zakała tego osiedla ale na policję albo do sądu nie pójdą bo nie chcą sobie robić problemów.

Szukam pomysłów co im można jeszcze zrobić.
Tylko dajcie sobie siana z zalepianiem, zamurowywaniem drzwi itp.
Bo jeszcze by te patusy wznieciły pożar i nie miały jak uciec - to miałbym te kanalie ludzkie na sumieniu.

Ja myślałem im jakoś naciąć ramy od rowerów - bo oni wiecznie tymi rowerami po mieście jeżdżą i zbierają puszki.
Tak, że jak tylko pod blokiem wsiądą na rower to złamie się w pół.
No ale nie da się tego zrobić "szybko" i bezszelestnie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62875becc7bb693a3f251417
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 9
@md5sum: chyba nie mieszkałeś z ultra patolą na jednej klatce. Albo miałeś tylko lekki przypadek. Z tymi ludźmi nie da się niczego załatwiać w sposób cywilizowany. No chyba że masz 15 lat na zbyciu do bujania się po sądach jak OP powiedział. Rzuć propozycję w jaki cywilizowany sposób można się dogadać z ludźmi, którym alko i prochy wyrzeźbiło taką dziurę w bani, że sami nie rozumieją własnych myśli i egzystują kierując