Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka lat temu wyprowadziłem się z domu. Od kilku miesięcy nie wymieniłem żadnej wiadomości z matką. Straszyła mnie wojną z Iranem, że pójdę do wojska (byłem za granicą xD), śmiercią od szczepionek, że jestem owieczką, jest jej wstyd że ma takiego syna, nie rozumiem świata itd kalka z ruskich grupek na fb. Podsyłała filmiki ze znawcami w Tico i obsranych piwnicach o końcu świata, słucha nałogowo Jackowskiego i Korwina. Tak, próbowałem z rodzeństwem zrobić wbrew pozorom dużo, ale tam weszła zbyt ostra wkręta. Na święta już nie spotykamy się. Ojciec chlejus strażacki rozbił rodzinę, a matka szurka dobiła resztki. To jest prawdziwe zagrożenie dla polskich rodzin.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62874878c7bb693a3f251331
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 13
PonurySzejk: moja matka w swieta powiedziala ze ja to bylem slaby z angielskiego i wogole do dupy, ja powiedzialem ze ooo tak to nie bedziemy rozmawiac (xDDD skonczylem mimuw i robie kariere) zona probowala nas pogodzic matka powiedziala "ale on byl beznadziejny" spakowala sie i wyszla XDDD od tej pory tez nie mialem z nia kontaktu xDDD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua