Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję pilnie rady co do #tinder, czy trafiłem na psychiczny #rozowypasek, oraz opowiedzieć jak źle działa apka #tinder. Od razu zaznaczam że mieszkam za granicą, a sama dziewczyna jest francuzką, więc możliwe że mam po prostu szok kulturowy.

W poniedziałek wieczorem sparowało mnie z nią, pisaliśmy ze 3 godziny, rozmowa szła genialnie i dziewczyna bardzo chciała się ze mną spotkać. Następnego dnia koło 12 ze sobą pisaliśmy, już umawialiśmy spotkanie i.... nagle para z nią mi zniknęła. Koło 15 znowu się pojawiła, jednak wszystkie wiadomości z nią poza 2 ostatnimi zniknęły, napisałem do niej. Koło 20 nadal nie odpisywała, okazało się że po wylogowaniu i zalogowaniu moje wiadomości zniknęły, czyli na pewno do niej nie doszły. Koło 21 pojawiła się nowa wiadomość od niej, koło 22 zniknęła z moich par...

Dziś rano miałem chyba największe wtf w moim życiu, znalazła mnie na linkdinie xD. Co się okazało:
-od tej 12 nie widziała ode mnie żadnej wiadomości, czym była bardzo zdziwiona (obaj daliśmy sobie znać że chcemy się spotkać, rozmowa urwała się bardzo nagle)
-o 22 okazało się że dostała bana, pewnie za zdj w galerii sztuki z obrazem gołej kobiety w tle
-widziała że mieszkam w miasteczku akademickim, zaczęła pisać do znajomych mieszkających w pobliżu aby założyli konta i mnie znaleźli
-chciała nawet dzwonić do zarządu tego miasteczka pytając o mnie
-następnego dnia jakiś jej znajomy znalazł mnie na linkedinie, znał tylko mój obszar studiów, uczelnię i imię
No i chce dzisiaj się ze mną spotkać koło 20, wypić kawę, kupić żarcie i iść do niej do nockę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czy jej zachowanie jest normalne, nawet biorąc pod uwagę kulturę wokół #seks we #francja? Znaczy zaskakująco sporo francuzek uważa, że polacy są bardzo hot (ta nawet ogląda polackie seriale na netflix), do tego była bardzo zaciekawiona tym że jestem obrzezany i ma fetysz na punkcie łoniaków których nie goliłem bo mi się nie chciało (tak, w czasie rozmowy wprost zapytała czy mam łoniaki). To co się obawiam to że może mi coś zrobić, ale przecież mam jej linkedin który jest bardzo legitny, do tego mam jej numer telefonu, jestem też studentem z polski mieszkającym w akademiku, czyli hajsu nie mam.

Metryka dla #przegryw: wzrost 196 cm (jak na ten kraj wiele mi mówi że jestem najwyższym typem jakiego znały), szczupły, penis powyżej normy, morda różnie oceniana. Sama dziewczyna to z wyglądu typowa francuzka więc jest ładna, to co wyróżnia to 170 cm wzrostu (czyli dużo jak na francuzki) i zadbane włosy, więc na pewno ma inne opcje.
#podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6284d8149a76a146e7bb763e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 8