Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skończyłem liceum kilka lat temu i tak siedzę na #neet od tamtej pory, pracowałem tylko dorywczo to coś tam mam na koncie, bo i tak prawie tego nie wydaje. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, mam tylko prawo jazdy i wykształcenie średnie, nie jestem jakiś inteligentny.
Nie mam ochoty iść do normalnej pracy w PL, bo czuję że traktują mnie jak śmiecia tutaj. Za granice boje się sam jechać, żeby chociaż jakaś osoba była chętna ze mną pojechać to byłoby to możliwe.

Jestem w takim zastoju, że odechciewa się żyć. Czuję że i tak nic dobrego mnie nie czeka w życiu, a końcu rodzice mnie wywalą z domu albo umrą, a ja zostane sam.

Co mam zrobić?

#przegryw
#emigracja
#zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6284b5639a76a146e7bb7423
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
@ameneos: Ja nie muszę sobie wmawiać bo taka ścieżkę przeszedłem, po studiach jako gówniarz poleciałem do Londynu, niewiele wiedząc co mnie tam czeka, tutaj teraz ma swoją mała rodzinkę, założyłem firmę, pracuje w start upie. To nie film to życie.
@ameneos: Historie o których piszesz to jest bardzo maly %, większość ludzi kończy całkiem dobrze emigracji. Nie każdy music mieć studia, w UK mało kto zawraca uwagę na Twój papierek, jak chcesz być singlem to możesz tez nim być.

W sumie to nie wiem o co Ci chodzi?