Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się gdzieś wyżalić anonimowo.
Moja narzeczona jest świetną osobą, ale nie umie pójść na żaden kompromis. Wszystko musi być po jej myśli. Nie umie z niczego zrezygnować dla drugiej osoby. Moi znajomi nie przepadają za nią, od zawsze słyszę od nich, że dziwią mi się że z nią jestem. Moja rodzina jest podzielona, matka od samego początku nie trawiła mojej różowej, ojciec jest zdania "jak się kochacie to nic mi do tego".
Ostatnio coraz poważniej zastanawiam się czy nie powinienem z nią zerwać. Początek związku był na prawdę super, ale z czasem ona pozwala sobie na coraz więcej. Nie liczy się ze mną i moimi potrzebami.

Dla przykładu gdy ona chciała, żebym jej się oświadczył to zrobiłem to. Nie spodobał jej się pierścionek, więc wymieniłem go. Zawsze jeździmy na wakacje nad morze mimo że nie przepadam za opalaniem się na plaży. Ona nigdy nie chce się zgodzić na spędzanie czasu w sposób aktywny. Nawet kolor samochodu był wybrany przez nią. Lokalizacja mieszkania też została wybrana tak żeby jej pasowało.
Kilka tygodni coś we mnie pękło gdy powiedziała, że nie weźmie podwójnego nazwiska po ślubie tylko zostawia panieńskie, bo według niej moje nazwisko jest brzydkie. Już kiedy się oświadczałem to ustaliliśmy, że ona weźmie podwójne dlatego przykre jest dla mnie to że zmienia zdanie ot tak.

Nie wiem po co to tutaj piszę. Boję się od niej odejść, bo jednak dobrze się dogadujemy, ale z drugiej strony ona jest tak trudnym człowiekiem do życia że nie wiem czy ślub jest dobrym pomysłem. Gorzej, że ona mocno naciska na ten ślub.

#slub #zwiazki #gorzkiezale #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6283bfedfbb0b362685e49fa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 65
Nie spodobał jej się pierścionek, więc wymieniłem go.


@AnonimoweMirkoWyznania: XDD

Ona nigdy nie chce się zgodzić na spędzanie czasu w sposób aktywny


XDD

powiedziała, że nie weźmie podwójnego nazwiska po ślubie tylko zostawia panieńskie, bo według niej moje nazwisko jest brzydkie


XDD

Nie wiem po co to tutaj piszę. Boję się od niej odejść, bo jednak dobrze się dogadujemy, ale z drugiej strony ona jest tak trudnym człowiekiem do życia że