Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaka gałąź w #programowanie jest dla mniej ścisłych umysłów? Chciałbym na 'starość' czegoś spróbować. Jestem raczej kreatywny niż ścisły (co nie znaczy, że kompletne beztalencie :D). Kiedyś za nastolatka coś próbowałem i cieszyłem się z głupiego programu w Pascalu, który podaje twój znak zodiaku. Ze wstępnego rozeznania mój wybór padł na #python lub #frontend. Pierwsze dlatego, że jest wiele rzeczy, które chciałbym albo zautomatyzować (np. Excel w codziennej pracy) albo stworzyć (np. apkę do czegoś co używam/szukam na codzień). Wizja stworzenia czegoś takiego mi się podoba. Nie chcę isć w DS albo ML bo ani nie jestem ścisłym mózgiem ani nie jestem po IT żeby aż tak ogarniać (czy Python jest głównie w DS/ML/AI?). Druga opcja to front z racji tego, że gdzieś tam we mnie jest dusza artystyczna, może bardziej kreatywna i lubię widzieć efekt.
Krótko o mnie: przed 30-stką, brak wykształcenia IT, dużo wolnego czasu, chęci, mogę zainwestować pieniądze w kursy i podejście "nie mam nic do stracenia a mogę zyskać" :)

#it #naukaprogramowania #programista15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6280c70eadd9cbafa2f41954
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jaka gałąź w #programowanie jest dl...

źródło: comment_1652610697W4qGvOZVXQ6ITjRXIov19w.jpg

Pobierz
  • 8