Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Mamy z żoną ok. 35 lat, 3 dzieci.
No i siedzieliśmy przy piwie, kilka tygodniu temu.
Moja żona zawsze była anty anal od kiedy się znamy.

No i rozmawiamy o seksie
"Ale to życie jest przewrotne, mamy 3 dzieci, wybudowaliśmy dom, byliśmy w Niemczech, Austrii a teraz siedzimy w polsce a człowiek umrze i nigdy nie spróbuje tego seksu analnego, czy to fajne czy nie"

Zona: nie seks analny odpada, to jest obleśne.

Moja żona w piątek:
Wiesz co, długo nad tym myślałam i w sumie masz racje, zestarzejemy się, umrzemy a nawet nie spróbowaliśmy jak to jest. W niedzielę wywieziemy dzieci do babci i będziemy próbować.

Także, jutro wielki dzień.
Więc może jakieś porady?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628011bf46e01b38695d33e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
**Anal_intruder**: Zależy jaki masz sprzęt. Na swoim przykładzie grubasa o długości 20 powiem tyle, że doznania super, tylko że od wielu lat mam problem z namówieniem na kolejne razy moje partnerki. Powód prozaiczny, bo zrobiłem jej wtedy z dupy jesień średniowiecza i do dziś pamięta tamte doznania. Jeśli wcześniej się w to nie bawiliście to działaj od samego początku wcześniej dużo palcami, no i nie żałuj żelu, może jakoś pójdzie.

Zaakceptował: sokytsinolop