Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeden z ostatnich filmów fame mma uświadomił mi pewną rzecz przed którą starałem się uciec. Otóż moja historia wygląda tak że chodzę na siłownie już od paru lat, z przerwami na choroby. Szczerze mówiąc progres mam tragiczny, dla normików pewnie dalej wyglądam jak DYEL. Ja widzę po sobie bardzo malutką różnice (a jak pompa zejdzie to w ogóle wyglądam jak na początku przygody z siłownią tylko mniej BF XD). Nie pomaga też wąski frame i kości jak u dziewczyny. Numerki idą powoli do góry, tyle ze startowałem z poziomu totalnego gówna i dopiero teraz robie np. skośną hantlami 3x10 19kg, po paru latach chodzenia na siłownie xDD podczas gdy totalni początkujący biorą więcej na start xD
wracając do tego fame mma to obejrzałem jeden z filmików przygotowań do walki. osoba to typowy gamer, praktycznie zero sportu w życiu, ostatnio trochę schudł i te pare miesięcy sparingów i cardio. no i jest scena gdzie widać jego sylwetkę i mnie #!$%@?ło z krzesła. typ ma lepszą sylwetkę ode mnie xD i do tego zajebiście szeroki frame. w sumie to domyślałem się już że tak sprawa wygląda, ale zawsze starałem się to ignorować i copować w stylu "patrz się na siebie". no ale ostatnio już nawet u siebie nie widzę zmian poza powolnym wzrostem cyferek w notatniku.

pewnie pojawia się zaraz komentarze jak "zle cwiczenia masz sprubuj innych czwiczen innych musisz sprubowac bo rozne som" ale co z tego? mam poświecić całe życie podnoszeniu ciężkich przedmiotów żeby mieć szanse dorównać typowi, który wygląda ode mnie lepiej mimo że praktycznie nie trenuje? xD przecież to kabaret

TL;DR chodze na siłkę pare lat, gówno frame, progres marny, dalej wyglądam jak dyel, nawet jakiś przypadkowy typ sprzed kompa mnie mogguje, #!$%@?łem się

#zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627df5047ad32e657d2e8521
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jeden z ostatnich filmów fame mma u...

źródło: comment_1652523271Pl6Kpc71kCjTgrfGkjbTWe.jpg

Pobierz
  • 7
OP: @pendzoncy_jez: a może to ty naucz się angielskiego na poziomie podstawowym? mamy już 2022 i wypadałoby mieć trochę obycia w internetach jeśli chce się z niego korzystać.

@Kurvju: nie oszukujmy się że taka dieta znacząco wpłynie na teścia, tym bardziej że już teraz jest okej bo np. rzadko pije alko czy mięte.

@little_muffin: ja po paru latach tez mam biceps. tyle że wygląda on jak u kogoś
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @pendzoncyjez: a może to ty naucz się angielskiego na po...

źródło: comment_16525282152Rz4K4fL0AR96ILSHDt8BK.jpg

Pobierz