Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj zobaczyłam nową dziewczynę mojego byłego niebieskiego i ehh, jestem zła. rozstaliśmy się z niebieskim bo był bluszczem i nie dawał mi żadnej przestrzeni, kłótnie i rozmowy nie przynosiły zmian, więc stwierdziłam, że lepiej jak znajdzie sobie kogoś bardziej energicznego i ekstrawertycznego. I co on? Znalazł moją kopię. Nie dość, że jest fizycznie do mnie podobna, to tez podróżuje, chodzi po górach, kocha kwiaty, ma polajkowane strony o introwertykach i byciu wysoko wrażliwym. To po co było to rozstanie, skoro wziął sobie kogoś takiego samego? Teraz pewnie weźmie sobie wszystkie rady na serio i nowej da więcej przestrzeni i luzu i będzie bardziej wyrozumiały, bo lekcja ze mną była bolesna. Jeszcze mnie wkurza, bo mu pokazałam polskie góry, jeżdżenie na rowerze, narty, dzięki mnie nakupował sobie sprzętu do tego wszystkiego, ja go oszlifowałam, a teraz ten szon przyjdzie na gotowe i będzie miała gotowego, wyrobionego faceta, gdzie to ja wylałam pot i łzy, bo miałam techno boya który góry znał z zalanych alkoholem integracji. Jak mam poradzić sobie z tą złością? Gdzie jest sprawiedliwość? Czemu to tak boli? #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627904d7b2e4a3f18943ca19
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
kurczaczek: Cierpliwość popłaca. Mogłaś jeszcze dać mu szanse popracować nad sobą, a jesli nie dałaś, to znaczy, że wcale nie był takim diamentem oszlifowanym, albo druga opcja - zrobiłaś głupotę. Tak czy siak, podjęłaś decyzje i zazdrośc nic tu nie pomoże już. Skup się na tym aby nie przegapić diamentu, który pewnie jeszcze Ci się przytrafi.

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: bzdura, znudzili się sobą i tyle. a wraz z nudą przychodzi mniejsza ochota na seks, słabsze postrzeganie atrakcyjności partnera, nieważne czy ma ciało adonisa, czy seksapil monroe- każdy się kiedyś znudzi. Charakter ma tutaj małe znaczenie, co opka potwierdziła, jak jej ex znalazł z podobnymi zainteresowaniami. Jeśli się nie pracuje mądrze nad związkiem, to tak się właśnie dzieje z czasem, ludzie są ze sobą po pewnym momencie z przyzwyczajenia/zobowiązań.
@AnonimoweMirkoWyznania o kurde, jaki ból dupy. Teraz to on nie powinien chodzić po górach, jeździć na rowerze itp tylko ze względu na szacunek do Ciebie. I tak, na pewno ta druga laska jest wierną kopią Ciebie, w zasadzie jesteście identyczne. Dawno nie przeczytałem nic tak głupiego, a poziom na wykopie jest jednak niski. Moja propozycja to zajmij się swoim życiem i nie stalkuj biednej laski.
Nie dość, że jest fizycznie do mnie podobna, to tez podróżuje, chodzi po górach, kocha kwiaty, ma polajkowane strony o introwertykach i byciu wysoko wrażliwym


@AnonimoweMirkoWyznania: JAK ŚMIAŁA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz racje, pewnie jest 5 takich dziewczyn w kraju i on akurat zajął dwie( ͡° ͜ʖ ͡°)

więc stwierdziłam, że lepiej jak znajdzie sobie kogoś bardziej energicznego i ekstrawertycznego. I co